Her er sluttstillingen

Artikkelen er over 5 år gammel

Sluttstillingen i GD-cupen for sesongen 2012/2013

DEL

L a n g r e n n

Regler; Følgende renn teller: Stilart

* De 5 beste renn teller. 1 - 06.01.13 STEIL K

Poengfordeling: 2 - 20.01.13 Tormod K sprint

3 - 26.01.13 Follebu F Avlyst pga kulde

3 - 10.02.13 Heidal K fellesstart

* 50-35-30-28-26-25?.2, 1 4 - 23.02.13 Rudsbygd F

F.o.m. 30. plass - 1 poeng 5 - 03.03.13 Dombås F fellesstart

6 - 17.03.13 Ringebu/Fåvang K/F (Duatlon)

Doble poengsummer i finalen

Premie til de som har deltatt i minst 3 renn.

Ikke tellende renn er merket med stjerne *

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt i dag

Jenter 11 beste renn Premie

1 Mallaug,Emma Lom IL 50* 50 50 50 50 100 300 *

2 Slåen,Marie Tormod Skilag 35 30* 30 30 35 70 200 *

3 Sandvik,Ingvild Haugstad Follebu Skikl 21* 35 28 28 25 60 176 *

4 Fougner,Ingrid Follebu Skikl 17* 26 23 25 30 52 156 *

4 Elvestad,Oda Ledum Øyer-Tretten IF 19* 21 22 35 28 48 154 *

6 Plukkerud,Caroline Øyer-Tretten IF 22 26 26 26 52 152 *

7 Wassrud,Emma Sør-Fron IL 28 26 22 22 50 148 *

8 Bergum,Live Lerfald Øyer-Tretten IF 30 26 25 21* 23 36 140 *

9 Nustad,Marion Halvorsen Øyer-Tretten IF 24 19 35 17 44 139 *

9 Andersen-Gott,Marit Vågå IL 25 18 24 24 42 133 *

11 Heringstad,Sigrid Heidal IL 16 14* 18 23 21 40 118 *

12 Letrud,Synne Tormod Skilag 14* 22 20 20 19 34 115 *

13 Vaadal,Marte Mo Roterud IL 18 28 24 38 108 *

14 Bjørge,Mathilde Ringebu-Fåvang Skikl 20 18 21 46 105 *

15 Høgås,Julie Eriksen Roterud IL 24 21 30 75 *

16 Øverlie,Kine Ringebu-Fåvang Skikl 13 12 16 26 67 *

17 Baschong, Nikita Sør-Fron IL 19 32 51 *

18 Andberg,Aurora Lillehammer Skikl 26 18 44

19 Lederer, Vivian Maria Follebu Skikl 16 28 44 *

20 Træthaug, Tina Krøger Søre-Ål IL 19 20 39

21 Aarvik,Ingvild Vågå IL 15 15 30

22 Sungaard, Sigrid Jøranli Søre-Ål IL 26 26

23 Solbakken, Kjersti Ringebu-Fåvang Skikl 24 24 *

24 Brekken, Jenny Nyheim Søre-Ål IL 18 18

25 Kleiven, Emma Lalm IL 17 17

26 Solberg, Vilde Gjesdal Roterud IL 15 15

27 Brende, Oda Tormod Skilag 14 14

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt i dag

Gutter 11 beste renn Premie

1 Berger,Isak Skari Lillehammer Skikl 35* 35 50 50 50 100 285 *

2 Stubrud,Bjørn Lindvik Søre-Ål IL 30* 50 30 35 35 70 220 *

3 Mittet,Johannes Staune Roterud IL 30 30 28 30 60 178 *

4 Talleraas,Håvard Dombås IL 23 21* 25 26 30 56 160 *

5 Sætre,Sjur Harpefoss Il 26 23 23 20 50 142 *

6 Fjeld,Ivar Lom IL 25 28 21* 24 22 40 139 *

7 Olsen,Maurits Toft Follebu Skikl 20 24 21 28 46 139 *

8 Holm,Henrik Emaus Lillehammer Skikl 50 35 52 137 *

9 Nordeng,Andreas Sanne Follebu Skikl 22 26 26 17 44 135 *

10 Synstnes,Marius Lom IL 21 26 22 14* 26 30 125 *

11 Eide,John Stokkevåg Tormod Skilag 18 22 18 23 38 119 *

12 Sletmoen,Ulrik Høglien Lillehammer Skikl 24 20 25 48 117 *

14 Eide,Laurits Stokkevåg Tormod Skilag 19 19 12 24 32 106 *

15 Sylte, Ånund Tormod Skilag 24 20 18 36 98 *

16 Staum, Eivind Øyer-Tretten IF 19 13 19 28 79 *

17 Linn,Sigmund Follebu Skikl 16 19 11 24 70 *

18 Kvamme, Thor Herman Søre-Ål IL 22 42 64 *

19 Vestad,Kristian Vågå IL 17 16 26 59 *

20 Noet, Eskil Harpefoss Il 9 17 22 48 *

21 Holen, Torjus Vågå IL 24 21 45

22 Aanstad, Audun Randsted Ringebu-Fåvang ski 34 34 *

23 Owren, Fredrik Lillehammer Skikl 28 28

24 Eide, Olav Birch Søre-Ål IL 25 25

24 Mikkelsen, Magnus Tormod Skilag 21 21

26 Muriteigen, Magnus Sør-Fron IL 20 20 *

27 Skogen, Simen Vågå IL 19 19

28 Bekkelund, Jørgen Myhren Søre-Ål IL 19 19

29 Østensen, Andreas Søre-Ål IL 17 17

30 Engeli, Øysten B Rudsbygd IL 15 15

31 Grunstad, Magnus Kristiansen Follebu Skikl 10 10

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt i dag

Jenter 12 beste renn Premie

1 Moger, Julie Egeberg Lillehammer Skikl 28 50 35 30 100 243 *

2 Vorkinnslien, Oline Dombås Il 35 35 26 50 50 60 230 *

3 Loen, Tiril Lillehammer Skikl 50 50 35 30 35 56 226 *

4 Lykken Hamre, Elisabeth Søre-Ål IL 30 28 25 26 70 179 *

5 Linn, Heidi Øyer-Tretten IF 21 28 30 21 25 52 156 *

6 Hilleren, Selma Stakston Lillehammer Skikl 26 30 28 23 21 48 155 *

7 Høiholt-Vågsnes, Kirsti Søre-Ål IL 24 24 24 28 22 50 150 *

8 Bossum, Ingvild Søre-Ål IL 22 23 22 19 44 130 *

9 Knutrud, Mari Heidal IL 20 25 25 22 23 115 *

10 Berget, Hanne Knotten Øyer-Tretten IF 23 22 23 46 114 *

11 Plukkerud, Carina Øyer-Tretten IF 19 21 20 42 102 *

12 Hågå, Else Lesja IL 25 20 24 69 *

13 Bentdal, Sigrid Dombås Il 26 28 54

14 Morken, Anne Ringebu-Fåvang ski 40 38 *

15 Strandlien, Mette Ringebu-Fåvang ski 38 36 *

16 Bruce, Monika Høistad Lillehammer Skikl 25 25

17 Asplin, Tuva Fossheim Follebu Skikl 18 18

17 Finstad, Ane Ragnhild Roterud IL 18 18

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt i dag

Gutter 12 beste renn Premie

1 Aurmo, Reidar Lom IL 50 35 50 50 50 100 300 *

2 Jevne, Erik Johannes Øyer-Tretten IF 35 50 35 35 70 225 *

3 Karlsen, Jostein Lillehammer Skikl 30 30 30 28 30 60 180 *

4 Bjørnaa, Birk Strand Lillehammer Skikl 24 28 28 25 26 56 163 *

5 Karlsen, Even Lillehammer Skikl 28 26 26 26 28 48 156 *

6 Skaug, Sivert Raddum Øyer-Tretten IF 25 30 35 52 142 *

7 Linn, Håvard Follebu Skikl 21 23 23 24 50 141 *

8 Simengård, Erik Øyer-Tretten IF 23 25 24 24 25 40 138 *

9 Toftaker, Erik Lillehammer Skikl 18 24 21 20 23 46 134 *

10 Vaet, Vemund Jacobsen Lillehammer Skikl 22 23 25 16 44 130 *

11 Dukefoss, Frikk Lillehammer Skikl 21 23 22 22 42 130 *

12 Bakken, Eskil Ringebu-Fåvang Skikl 20 18 19 36 93 *

13 Sletten, Henrik Buch Sør-Fron IL 18 19 17 38 92 *

14 Wiseth, Brage Søre-Ål IL 20 34 54 *

15 Hestetræet, Truls Lillehammer Skikl 16 19 15 50 *

16 Wangen, Erling Lillehammer Skikl 19 21 40

16 Øihusom, Jørgen Lalm IL 17 17 34

18 Høgåsen, Hallgeir Søre-Ål IL 16 18 34 *

19 Brendstuen, Emil Sør-Fron IL 32 32 *

20 Kleven, Ragnvald J Kleven Ringebu-Fåvang Skikl 30 30 *

21 Moshagen, Sondre Tormod Skilag 16 14 30

21 Hoff-Nordstrand, Jørgen Lillehammer Skikl 26 26

23 Seljsjord, Jesper Dombås IL 22 22

24 Høsteng-Haugen, Paul Skjåk IL 20 20

25 Brekkum, Mattias Skjåk IL 18 18

26 Alsberg, Ivar Rudsbygd IL 13 13

27 Alsberg, Erik Rudsbygd IL 12 12

28 Rikje, Iver Rinna IL 11 11

29 Rønning, Stian Berg Roterud IL 10 10

30 Stubberud, Ebbe Staum Follebu Skikl 9 9

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt i dag

Jenter 13 beste renn Premie

1 Slåen, Anna Tormod Skilag 50 50 50 50 50 100 300 *

2 Bergum, Sigri Øyer-Tretten IF 35 30 35 23 28 52 180 *

3 Stubrud, Hege Lindvik Søre-Ål IL 35 35 35 70 175 *

4 Kvam, Eline Øyer-Tretten IF 28 28 28 30 60 174 *

5 Rønn, Kristine Harpefoss IL 30 26 30 30 50 166 *

6 Kleiven, Andrine Heidal IL 25 25 28 26 26 56 161 *

7 Ekre, Synne Heidal IL 26 25 26 20 24 44 145 *

8 Øyjordet, Tilde Lom IL 24 22 25 22 25 42 138 *

9 Nesje-Haugli, Eva Søre-Ål IL 23 24 48 95 *

10 Midtenget, Rikke Vestringen IL 22 21 46 89 *

11 Sandviken,Anette Lom IL 21 22 19 23 85 *

12 Teigen,Maria Lom IL 23 20 22 65 *

13 Haukåen, Anna Ringebu-Fåvang skiklubb 40 40 *

14 Korslund, Andrine Roterud IL 25 25

15 Sævik,Mari Vestringen IL 20 20

16 Furuhaugen, Sanna Vestringen IL 18 18

17 Kopperud, Kristine Roterud IL 17 17

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt i dag

Gutter 13 beste renn Premie

1 Kvernstuen, Jarmund Øyen Lom IL 35 35 50 35 100 255 *

2 Stalenget, Peder Øyer-Tretten IF 50 50 35 30 48 213 *

3 Nerjordet, Petter Vestringen IL 25 26 25 26 26 70 173 *

4 Ringlund, Ole Anton Tormod Skilag 26 25 30 28 28 56 168 *

5 Marstein, Antinio Øfeldt Lom IL 23 28 28 23 23 46 148 *

5 Aasmundstad, Simen Tormod Skilag 28 24 26 21 44 143 *

7 Midtenget, Marcus Vestringen IL 22 20 24 25 52 143 *

8 Kalstad, Iver Gausdal Skilag 21 21 23 19 22 50 137 *

9 Hoff, Einar Lillehammer Skikl 30 30 35 30 125 *

10 Mork, Pål L Lillehammer Skikl 17 17 21 18 42 115 *

11 Hårstadhaugen, Jon Vestringen IL 19 18 24 21 20 102 *

12 Nesje-Haugli, Trym Søre-Ål IL 22 20 60 102 *

13 Sverdrup, Kristoffer Dombås IL 50 50 100

14 Berg,Fredrik Rinna IL 20 22 22 64 *

15 Ous, Torstein Søre-Ål IL 24 20 44

16 Eide, Jørgen Birch Søre-Ål IL 25 25

17 Dalum, Olav Dombås IL 24 24

18 Innerdal, Mathias Søre-Ål IL 23 23

19 Vestad, Ola Soglo Lom IL 18 18

20 Moastuen, Sondre Rudsbygd IL 17 17

21 Bleken, Håvard Rudsbygd IL 16 16

22 Øyhaugen, Ole Gausdal Skilag 15 15

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt i dag

Jenter 14 beste renn Premie

1 Stakston,Sigrid Søre-Ål IL 50 50 50 100 250 *

2 Lund Aakre,Oda Lom IL 35 50 35 30 28 70 220 *

3 Hamre, Ingrid Lykken Søre-Ål IL 28 35 28 28 35 60 186 *

4 Berger,Guro Skari Lillehammer Skikl 26 25 25 25 50 50 176 *

5 Sveen, Marion Heidal IL 26 28 30 24 30 56 170 *

6 Karlsen, Guro Lillehammer Skikl 24 24 24 26 26 52 152 *

7 Kleiven,Ingrid Lalm IL 21 20 23 23 25 48 140 *

8 Høgås,Emilie Eriksen Roterud IL 22 21 46 89 *

9 Jevne, Nora Thelma Øyer-Tretten IF 30 30 26 86 *

10 Hanslien,Synne Svarstad Lillehammer Skikl 23 23 46

11 Arnekleiv, Juni Dombås IL 35 35

12 Hoff-Nordstrand, Ingrid Lillehammer Skikl 28 28

13 Tiller, Rikke Fossum Ringebu-Fåvang Skiklubb 23 23

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt i dag

Gutter 14 beste renn Premie

1 Kjorstad,Asmund Harpefoss IL 35 30 50 30 35 100 250 *

2 Simengård, Martin Øyer-Tretten IF 28 35 35 26 30 60 188 *

3 Brennum, Øystein Kolberg Lillehammer Skikl 30 24 28 28 28 70 184 *

4 Ringstad, Marius Buskenes Roterud IL 26 28 30 24 23 50 158 *

5 Loen, Torjus Lillehammer Skikl 23 26 26 23 56 154 *

6 Wangen,Sigurd Lillehammer Skikl 50 50 50 150

7 Offigstad,Simen Øyer-Tretten IF 24 24 22 25 52 147 *

8 Vaet, Jørgen Jacobsen Lillehammer Skikl 22 25 25 25 46 143 *

9 Bjørnsgård, Lars Lillehammer Skikl 25 24 26 48 123 *

10 Flata, Oskar Berntsen Lillehammer Skikl 20 21 24 40 105 *

11 Nørstegård, Jo Brøste Lesjaskog IL 35 50 85

12 Bruce, Øystein Høistad Lillehammer Skikl 21 44 65 *

13 Westad, Rasmus Børset Lillehammer Skikl 20 38 58 *

14 Stø, Øivind Wøien Lillehammer Skikl 42 42 *

15 Lyshaug,Lars Øyer-Tretten IF 19 21 40

16 Dalum, Jørgen Dombås Il 24 24

17 Granbakken, Amund Sæther Ringebu-Fåvang Skikl 23 23

18 Torset, Andre Roterud IL 21 21

Artikkeltags