Resultater GD-cupens femte renn

Artikkelen er over 5 år gammel

Moskusrennet på Dombås 3. mars var femte GD-cuprenn. Her er resultatene.

DEL

Nr. Navn Klubb

Jenter 11

1 Mallaug,Emma Lom IL

2 Slåen,Marie Tormod Skilag

3 Sandvik,Ingvild Haugstad Follebu Skikl

4 Bergum,Live Lerfald Øyer-Tretten IF

4 Elvestad,Oda Ledum Øyer-Tretten IF

6 Fougner,Ingrid Follebu Skikl

7 Plukkerud,Caroline Øyer-Tretten IF

8 Wassrud,Emma Sør-Fron IL

9 Nustad,Marion Halvorsen Øyer-Tretten IF

9 Letrud,Synne Tormod Skilag

11 Heringstad,Sigrid Heidal IL

12 Andersen-Gott,Marit Vågå IL

13 Vaadal,Marte Mo Roterud IL

14 Bjørge,Mathilde Ringebu-Fåvang Skikl

15 Høgås,Julie Eriksen Roterud IL

16 Andberg,Aurora Lillehammer Skikl

17 Øverlie,Kine Ringebu-Fåvang Skikl

18 Træthaug, Tina Krøger Søre-Ål IL

19 Aarvik,Ingvild Vågå IL

20 Sungaard, Sigrid Jøranli Søre-Ål IL

21 Baschong, Nikita Sør-Fron IL

22 Brekken, Jenny Nyheim Søre-Ål IL

23 Kleiven, Emma Lalm IL

24 Lederer, Vivian Maria Follebu Skikl

25 Solberg, Vilde Gjesdal Roterud IL

26 Brende, Oda Tormod Skilag

Nr. Navn Klubb

Gutter 11

1 Berger,Isak Skari Lillehammer Skikl

2 Stubrud,Bjørn Lindvik Søre-Ål IL

3 Talleraas,Håvard Dombås IL

4 Fjeld,Ivar Lom IL

5 Mittet,Johannes Staune Roterud IL

6 Synstnes,Marius Lom IL

7 Olsen,Maurits Toft Follebu Skikl

8 Sætre,Sjur Harpefoss Il

9 Nordeng,Andreas Sanne Follebu Skikl

10 Holm,Henrik Emaus Lillehammer Skikl

11 Eide,John Stokkevåg Tormod Skilag

12 Eide,Laurits Stokkevåg Tormod Skilag

13 Sletmoen,Ulrik Høglien Lillehammer Skikl

14 Sylte, Ånund Tormod Skilag

15 Staum, Eivind Øyer-Tretten IF

16 Linn,Sigmund Follebu Skikl

17 Holen, Torjus Vågå IL

18 Vestad,Kristian Vågå IL

19 Owren, Fredrik Lillehammer Skikl

20 Noet, Eskil Harpefoss Il

21 Eide, Olav Birch Søre-Ål IL

22 Kvamme, Thor Herman Søre-Ål IL

23 Mikkelsen, Magnus Tormod Skilag

24 Skogen, Simen Vågå IL

24 Bekkelund, Jørgen Myhren Søre-Ål IL

26 Østensen, Andreas Søre-Ål IL

27 Engeli, Øysten B Rudsbygd IL

28 Grunstad, Magnus Kristiansen Follebu Skikl

Nr. Navn Klubb

Jenter 12

1 Loen, Tiril Lillehammer Skikl

2 Vorkinnslien, Oline Dombås Il

3 Moger, Julie Egeberg Lillehammer Skikl

4 Hilleren, Selma Stakston Lillehammer Skikl

5 Linn, Heidi Øyer-Tretten IF

6 Høiholt-Vågsnes, Kirsti Søre-Ål IL

7 Knutrud, Mari Heidal IL

8 Lykken Hamre, Elisabeth Søre-Ål IL

9 Bossum, Ingvild Søre-Ål IL

10 Hågå, Else Lesja IL

11 Berget, Hanne Knotten Øyer-Tretten IF

12 Plukkerud, Carina Øyer-Tretten IF

13 Bentdal, Sigrid Dombås Il

14 Bruce, Monika Høistad Lillehammer Skikl

15 Asplin, Tuva Fossheim Follebu Skikl

15 Finstad, Ane Ragnhild Roterud IL

Nr. Navn Klubb

Gutter 12

1 Aurmo, Reidar Lom IL

2 Jevne, Erik Johannes Øyer-Tretten IF

3 Karlsen, Jostein Lillehammer Skikl

4 Karlsen, Even Lillehammer Skikl

5 Bjørnaa, Birk Strand Lillehammer Skikl

6 Simengård, Erik Øyer-Tretten IF

7 Toftaker, Erik Lillehammer Skikl

8 Linn, Håvard Follebu Skikl

9 Skaug, Sivert Raddum Øyer-Tretten IF

10 Dukefoss, Frikk Lillehammer Skikl

11 Vaet, Vemund Jacobsen Lillehammer Skikl

12 Bakken, Eskil Ringebu-Fåvang Skikl

13 Sletten, Henrik Buch Sør-Fron IL

14 Hestetræet, Truls Lillehammer Skikl

15 Wangen, Erling Lillehammer Skikl

16 Øihusom, Jørgen Lalm IL

16 Høgåsen, Hallgeir Søre-Ål IL

18 Moshagen, Sondre Tormod Skilag

19 Hoff-Nordstrand, Jørgen Lillehammer Skikl

20 Seljsjord, Jesper Dombås IL

21 Wiseth, Brage Søre-Ål IL

21 Høsteng-Haugen, Paul Skjåk IL

23 Brekkum, Mattias Skjåk IL

24 Alsberg, Ivar Rudsbygd IL

25 Alsberg, Erik Rudsbygd IL

26 Rikje, Iver Rinna IL

27 Rønning, Stian Berg Roterud IL

28 Stubberud, Ebbe Staum Follebu Skikl

Nr. Navn Klubb

Jenter 13

1 Slåen, Anna Tormod Skilag

2 Bergum, Sigri Øyer-Tretten IF

3 Kleiven, Andrine Heidal IL

4 Ekre, Synne Heidal IL

5 Øyjordet, Tilde Lom IL

6 Rønn, Kristine Harpefoss IL

7 Kvam, Eline Øyer-Tretten IF

8 Stubrud, Hege Lindvik Søre-Ål IL

9 Sandviken,Anette Lom IL

10 Teigen,Maria Lom IL

11 Nesje-Haugli, Eva Søre-Ål IL

12 Midtenget, Rikke Vestringen IL

13 Korslund, Andrine Roterud IL

14 Sævik,Mari Vestringen IL

15 Furuhaugen, Sanna Vestringen IL

16 Kopperud, Kristine Roterud IL

Nr. Navn Klubb

Gutter 13

1 Stalenget, Peder Øyer-Tretten IF

2 Kvernstuen, Jarmund Øyen Lom IL

3 Ringlund, Ole Anton Tormod Skilag

4 Nerjordet, Petter Vestringen IL

5 Hoff, Einar Lillehammer Skikl

5 Marstein, Antinio Øfeldt Lom IL

7 Kalstad, Iver Gausdal Skilag

8 Hårstadhaugen, Jon Vestringen IL

9 Sverdrup, Kristoffer Dombås IL

10 Aasmundstad, Simen Tormod Skilag

11 Midtenget, Marcus Vestringen IL

12 Mork, Pål L Lillehammer Skikl

13 Berg,Fredrik Rinna IL

14 Ous, Torstein Søre-Ål IL

15 Nesje-Haugli, Trym Søre-Ål IL

16 Eide, Jørgen Birch Søre-Ål IL

17 Dalum, Olav Dombås IL

18 Innerdal, Mathias Søre-Ål IL

19 Vestad, Ola Soglo Lom IL

20 Moastuen, Sondre Rudsbygd IL

21 Bleken, Håvard Rudsbygd IL

22 Øyhaugen, Ole Gausdal Skilag

Nr. Navn Klubb

Jenter 14

1 Lund Aakre,Oda Lom IL

2 Hamre, Ingrid Lykken Søre-Ål IL

3 Berger,Guro Skari Lillehammer Skikl

4 Stakston,Sigrid Søre-Ål IL

5 Sveen, Marion Heidal IL

6 Karlsen, Guro Lillehammer Skikl

7 Kleiven,Ingrid Lalm IL

8 Jevne, Nora Thelma Øyer-Tretten IF

9 Hanslien,Synne Svarstad Lillehammer Skikl

10 Høgås,Emilie Eriksen Roterud IL

11 Arnekleiv, Juni Dombås IL

12 Hoff-Nordstrand, Ingrid Lillehammer Skikl

13 Tiller, Rikke Fossum Ringebu-Fåvang Skiklubb

Nr. Navn Klubb

Gutter 14

1 Kjorstad,Asmund Harpefoss IL

2 Simengård, Martin Øyer-Tretten IF

3 Wangen,Sigurd Lillehammer Skikl

4 Brennum, Øystein Kolberg Lillehammer Skikl

5 Ringstad, Marius Buskenes Roterud IL

6 Loen, Torjus Lillehammer Skikl

7 Vaet, Jørgen Jacobsen Lillehammer Skikl

8 Offigstad,Simen Øyer-Tretten IF

9 Nørstegård, Jo Brøste Lesjaskog IL

10 Bjørnsgård, Lars Lillehammer Skikl

11 Flata, Oskar Berntsen Lillehammer Skikl

12 Lyshaug,Lars Øyer-Tretten IF

13 Dalum, Jørgen Dombås Il

14 Granbakken, Amund Sæther Ringebu-Fåvang Skikl

15 Torset, Andre Roterud IL

15 Bruce, Øystein Høistad Lillehammer Skikl

17 Westad, Rasmus Børset Lillehammer Skikl

Artikkeltags