Resultatliste GD-cupens 3. runde

Artikkelen er over 5 år gammel

Heidal 10. februar 2013

DEL

Heidalsskogrennet Sted: Heidalskogen Skianlegg

Arrangør : Heidal IL / Lalm IL Dato: 10.02.13

OFFISIELL RESULTATLISTE sortert på startnr.

Gutter 10 år 1 km klass felles

1 Pladsen Ragnvald Heidal IL Forfall

2 Aurmo Ola Lom IL 4:51.8

3 Mallaug Jo Lom IL 4:52.4

4 Sletten Mats Busch Sør-Fron IL 5:58.9

5 Bjørnaa Torje Strand Lillehammer Skiklub 4:56.0

6 Sandvik Erlend Haugstad Follebu Skiklubb 5:43.5

7 Skattebo Torstein Sør-Fron IL 6:07.2

Påmeldt: 7 Startet: 6 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 1 Ikke-møtt: 0

Jenter 10 år 1 km klass felles

8 Sandviken Rønnaug Lom IL 5:24.6

9 Ringlund Ida Kristine Tormod Skilag 5:59.5

10 Bakken Live Ringebu/Fåvang Skikl 6:50.4

11 Sandviken Ingrid Lom IL 5:27.0

12 Rønningen Amanda Hamsun Ringebu/Fåvang Skikl 5:57.5

13 Hagen Gina Katrina Ringebu/Fåvang Skikl 7:34.7

14 Øihusom Anna Lalm IL 8:00.2

Påmeldt: 7 Startet: 7 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 0

Gutter 9 år 1 km klass felles

15 Stenberg Øien Emil Øyer-Tretten IF 5:36.8

16 Andersen-Gott Amund Vågå IL 6:00.5

17 Røssum Andreas Kvam IL 6:58.9

18 Teigen Vebjørn Lom IL Forfall

19 Fjeld Eirik Lom IL 6:01.4

20 Harerusten Semon Heidal IL 6:24.5

21 Wassrud Even Sør-Fron IL 5:11.6

22 Stenersen Kristian Øyer-Tretten IF 6:12.1

23 Mork Ivar Lillehammer Skiklub 5:46.7

24 Aspeslåen Jakob Tormod Skilag 6:39.9

Påmeldt: 10 Startet: 9 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 1 Ikke-møtt: 0

Jenter 9 år 1 km klass felles

25 Lie Malene Hagen Øyer-Tretten IF 6:25.6

26 Marstein Madeleine Lom IL 6:54.5

27 Lindblad Mathilde Øyer-Tretten IF 5:58.6

28 Vestad Oline Vågå IL Forfall

29 Bergum Martea Lerfald Øyer-Tretten IF 7:14.0

30 Hamre Maria Lykken Søre Ål IL 5:53.4

31 Tofte Andrea Myrhaug Øyer-Tretten IF 6:30.7

32 Heringstad Kjersti Heidal IL 5:43.7

33 Kvam Thea Øyer-Tretten IF Forfall

34 Sylte Ragnhild Tormod Skilag Forfall

35 Sylte Åshild Tormod Skilag Forfall

Påmeldt: 11 Startet: 7 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 4 Ikke-møtt: 0

Gutter 8 år 1 km klass felles

36 Stenberg Øien Oskar Øyer-Tretten IF 6:14.9

37 Fougner Thorstein Follebu Skiklubb 7:18.7

38 Solbakken Simon Sør-Fron IL 7:05.6

39 Øyen Marius Lom IL 6:42.1

40 Vole Ola Lom IL 7:21.9

Påmeldt: 5 Startet: 5 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 0

Jenter 8 år 1 km klass felles

41 Øverlie Linnea Ringebu/Fåvang Skikl 8:00.0

42 Baschong Saskia Sør-Fron IL 6:37.3

43 Holen Øyvor Vågå IL 7:23.5

44 Rudland Louise Haadem Kvam IL 7:59.0

Påmeldt: 4 Startet: 4 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 0

Gutter 12 år 2 km klass felles

1 45 Aurmo Reidar Lom IL 5:46.3

2 46 Jevne Erik Johannes Øyer-Tretten IF 5:47.7 0:01.4

3 47 Karlsen Jostein Lillehammer Skiklub 6:06.5 0:20.2

4 49 Bjørnaa Birk Strand Lillehammer Skiklub 6:13.0 0:26.7

5 48 Karlsen Even Lillehammer Skiklub 6:21.9 0:35.6

6 51 Vaet Vemund Jacobsen Lillehammer Skiklub 6:35.0 0:48.7

7 50 Simengård Erik Øyer-Tretten IF 6:42.8 0:56.5

8 56 Linn Håvard Follebu Skiklubb 6:44.2 0:57.9

9 52 Dukefoss Frikk Lillehammer Skiklub 6:50.9 1:04.6

10 53 Toftaker Erik Lillehammer Skiklub 6:53.9 1:07.6

11 60 Høsteng-Haugen Paul Skjåk IL 7:03.0 1:16.7

12 57 Sletten Henrik Busch Sør-Fron IL 7:12.9 1:26.6

13 61 Brekkum Mattias Skjåk IL 7:25.7 1:39.4

14 58 Øihusom Jørgen Lalm IL 7:41.1 1:54.8

55 Hoff-Nordstrand Jørgen Lillehammer Skiklub Forfall

59 Holm Ola Emaus Lillehammer Skiklub Forfall

54 Bakken Eskil Ringebu/Fåvang Skikl Forfall

Påmeldt: 17 Startet: 14 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 3 Ikke-møtt: 0

Jenter 12 år 2 km klass felles

1 71 Moger Julie Egeberg Lillehammer Skiklub 6:46.9

2 62 Loen Tiril Lillehammer Skiklub 6:50.8 0:03.9

3 66 Linn Heidi Øyer-Tretten IF 6:51.7 0:04.8

4 65 Hilleren Selma Stakston Lillehammer Skiklub 6:56.6 0:09.7

5 63 Vorkinnslien Oline Dombås IL 7:09.0 0:22.1

6 70 Knutrud Mari Heidal IL 7:12.4 0:25.5

7 67 Høiholt-Vågsnes Kirsti Søre Ål IL 7:20.6 0:33.7

8 68 Berget Hanne Knotten Øyer-Tretten IF 7:25.6 0:38.7

9 69 Bossum Ingvild Søre Ål IL 7:29.7 0:42.8

10 73 Plukkerud Carina Øyer-Tretten IF 7:50.3 1:03.4

64 Hamre Elisabeth Lykken Søre Ål IL Forfall

72 Hågå Else Lesja IL Forfall

Påmeldt: 12 Startet: 10 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 2 Ikke-møtt: 0

Gutter 11 år 2 km klass felles

1 75 Berger Isak Skari Lillehammer Skiklub 6:28.8

2 77 Holm Henrik Emaus Lillehammer Skiklub 6:31.4 0:02.6

3 74 Stubrud Bjørn Lindvik Søre Ål IL 6:48.3 0:19.5

4 159 Staune-Mittet Johannes Roterud IL 6:53.5 0:24.7

5 78 Nordeng Andreas Sanne Follebu Skiklubb 6:56.7 0:27.9

6 80 Talleraas Håvard Dombås IL 7:19.6 0:50.8

7 87 Holen Torjus Vågå IL 7:24.0 0:55.2

8 84 Sætre Sjur Harpefoss IL 7:24.8 0:56.0

9 79 Synstnes Marius Lom IL 7:26.4 0:57.6

10 76 Fjeld Ivar Lom IL 7:30.2 1:01.4

11 85 Sylte Ånund Tormod Skilag 8:05.5 1:36.7

12 86 Skogen Simen Vågå IL 8:37.9 2:09.1

82 Eide Laurits Stokkevåg Tormod Skilag Forfall

83 Vestad Kristian Vågå IL Forfall

81 Eide John Stokkevåg Tormod Skilag Forfall

Påmeldt: 15 Startet: 12 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 3 Ikke-møtt: 0

Jenter 11 år 2 km klass felles

1 88 Mallaug Emma Lom IL 7:05.2

2 97 Nustad Marion Halvorsen Øyer-Tretten IF 7:20.1 0:14.9

3 89 Slåen Marie Tormod Skilag 7:20.7 0:15.5

4 91 Sandvik Ingvild Haugstad Follebu Skiklubb 7:24.3 0:19.1

5 93 Plukkerud Caroline Øyer-Tretten IF 7:25.5 0:20.3

6 90 Bergum Live Lerfald Øyer-Tretten IF 7:29.9 0:24.7

7 96 Andersen-Gott Mari Vågå IL 7:37.8 0:32.6

8 98 Fougner Ingrid Follebu Skiklubb 7:38.4 0:33.2

9 99 Elvestad Oda Ledum Øyer-Tretten IF 7:42.5 0:37.3

10 100 Bjørge Mathilde Ringebu/Fåvang Skikl 7:49.9 0:44.7

11 101 Letrud Synne Tormod Skilag 8:13.3 1:08.1

12 105 Baschong Nikita Sør-Fron IL 8:15.2 1:10.0

13 102 Heringstad Sigrid Heidal IL 8:34.9 1:29.7

14 106 Kleiven Emma Lalm IL 9:51.1 2:45.9

15 104 Øverlie Kine Ringebu/Fåvang Skikl 10:03.7 2:58.5

94 Vaadal Marte Mo Roterud IL Forfall

95 Høgås Julie Eriksen Roterud IL Forfall

92 Wassrud Emma Sør-Fron IL Forfall

103 Aarvik Ingvild Vågå IL Forfall

Påmeldt: 19 Startet: 15 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 4 Ikke-møtt: 0

Gutter 14 år 3 km klass felles

1 107 Kjorstad Asmund Harpefoss IL 9:07.8

2 108 Simengård Martin Øyer-Tretten IF 9:12.3 0:04.5

3 110 Ringstad Marius Buskenes Roterud IL 9:16.8 0:09.0

4 109 Brennum Øystein Kolberg Lillehammer Skiklub 9:34.6 0:26.8

5 111 Loen Torjus Lillehammer Skiklub 9:45.8 0:38.0

6 113 Vaet Jørgen Jacobsen Lillehammer Skiklub 10:06.6 0:58.8

7 114 Flata Oskar Berntsen Lillehammer Skiklub 10:07.3 0:59.5

8 115 Sæther Grasbakken Amund Ringebu/Fåvang Skikl 13:25.2 4:17.4

112 Offigstad Simen Øyer-Tretten IF Forfall

Påmeldt: 9 Startet: 8 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 1 Ikke-møtt: 0

Jenter 14 år 3 km klass felles

1 121 Stakston Sigrid Søre Ål IL 9:17.1

2 116 Lund Aakre Oda Lom IL 10:05.8 0:48.7

3 119 Sveen Marion Heidal IL 10:12.8 0:55.7

4 117 Hamre Ingrid Lykken Søre Ål IL 10:23.0 1:05.9

5 118 Jevne Nora Thelma Øyer-Tretten IF 10:28.4 1:11.3

6 120 Berger Guro Skari Lillehammer Skiklub 10:49.5 1:32.4

7 122 Karlsen Guro Lillehammer Skiklub 11:17.9 2:00.8

8 124 Kleiven Ingrid Lalm IL 13:07.3 3:50.2

123 Høgås Emilie Eriksen Roterud IL Forfall

125 Hoff-Nordstrand Ingrid Lillehammer Skiklub Forfall

Påmeldt: 10 Startet: 8 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 2 Ikke-møtt: 0

Gutter 13 år 3 km klass felles

1 126 Øyen Kvernstuen Jarmund Lom IL 10:15.1

2 127 Hoff Einar Lillehammer Skiklub 10:18.4 0:03.3

3 129 Ringlund Ole Anton Tormod Skilag 10:22.0 0:06.9

4 131 Marstein Antonio Øfeldt Lom IL 10:22.9 0:07.8

5 128 Aasmundstad Simen Tormod Skilag 10:33.4 0:18.3

6 130 Nerjordet Petter Vestringen IL 10:35.3 0:20.2

7 133 Hårstadhaugen Jon Vestringen IL 10:36.2 0:21.1

8 132 Kalstad Iver Vestringen IL 11:16.1 1:01.0

9 135 Berg Hansen Fredrik Rinna IL 11:30.7 1:15.6

10 134 Mork Pål L Lillehammer Skiklub 12:18.9 2:03.8

Påmeldt: 10 Startet: 10 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 0

Jenter 13 år 3 km klass felles

1 136 Slåen Anna Tormod Skilag 9:58.5

2 137 Bergum Sigri Øyer-Tretten IF 10:56.0 0:57.5

3 138 Rønn Kristine Harpefoss IL 11:20.1 1:21.6

4 141 Kleiven Andrine Heidal IL 11:29.1 1:30.6

5 140 Ekre Synne Heidal IL 11:34.6 1:36.1

6 142 Øyjordet Tilde Lom IL 12:27.7 2:29.2

139 Kvam Eline Øyer-Tretten IF Forfall

143 Teigen Maria Lom IL Forfall

145 Stubrud Hege Lindvik Søre Ål IL Forfall

144 Sandviken Anette Lom IL Forfall

Påmeldt: 10 Startet: 6 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 4 Ikke-møtt: 0

Gutter 15 år 5 km klass felles

1 147 Kleiven Iver Lalm IL 17:13.7

146 Gårderløkken Jens Tormod Skilag Forfall

Påmeldt: 2 Startet: 1 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 1 Ikke-møtt: 0

Jenter 16 år 5 km klass felles

1 148 Aa Ragnhild Rykhus Dombås IL 19:03.4

Påmeldt: 1 Startet: 1 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 0

Gutter 16 år 5 km klass felles

1 150 Kleiven Estin Lalm IL 16:30.7

2 149 Snerle Martin Lalm IL 17:17.3 0:46.6

Påmeldt: 2 Startet: 2 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 0

Kvinner 17 år 5 km kl felles

1 151 Rønn Ingrid Harpefoss IL 19:25.6

160 Grøthe Hanne Tormod Skilag Forfall

Påmeldt: 2 Startet: 1 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 1 Ikke-møtt: 0

Menn 17 år 10 km kl felles

1 152 Sveen Martin Heidal IL 36:26.9

Påmeldt: 1 Startet: 1 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 0

Menn 18 år 10 km kl felles

1 153 Aa Syver Rykhus Dombås IL 31:44.5

2 154 Hagen Ola Heidal IL 35:28.9 3:44.4

Påmeldt: 2 Startet: 2 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 0

Menn 19/20 år 10 km kl felles

1 157 Bø Gaute Hovde Lom IL 34:36.4

2 155 Bø Andreas Hovde Lom IL 34:43.8 0:07.4

3 156 Skogen Ståle Vågå IL 36:47.7 2:11.3

Påmeldt: 3 Startet: 3 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 0

Kvinner senior 5 km kl felles

1 158 Nustad Unni Halvorsen Øyer-Tretten IF 21:06.1

Påmeldt: 1 Startet: 1 Brutt: 0 Disket: 0 Forfall: 0 Ikke-møtt: 0

Artikkeltags