Sammenlagtresultater etter <br/>GD-cupens fjerde renn

Reidar Aurmo, Lom IL, gutter 12 og Emma Mallaug, Lom IL,  jenter 11.

Reidar Aurmo, Lom IL, gutter 12 og Emma Mallaug, Lom IL, jenter 11. Foto:

Artikkelen er over 5 år gammel

Fjerde renn gikk i Rudsbygd. De To gjenværende rennene går på Dombås og i Ringebu/Fåvang.

DEL

GD-Cup 2012-2013

L a n g r e n n

Regler; Følgende renn teller: Stilart

* De 5 beste renn teller. 1 - 06.01.13 STEIL K

Poengfordeling: 2 - 20.01.13 Tormod K sprint

3 - 26.01.13 Follebu F Avlyst pga kulde

3 - 10.02.13 Heidal K fellesstart

* 50-35-30-28-26-25?.2, 1 4 - 23.02.13 Rudsbygd F

F.o.m. 30. plass - 1 poeng 5 - 03.03.13 Dombås F fellesstart

6 - 17.03.13 Ringebu/Fåvang K/F (Duatlon)

Doble poengsummer i finalen

Premie til de som har deltatt i minst 3 renn.

Ikke tellende renn er merket med stjerne *

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Jenter 11 beste renn Premie

1 Mallaug,Emma Lom IL 50 50 50 50 200

2 Slåen,Marie Tormod Skilag 35 30 30 30 125

3 Sandvik,Ingvild Haugstad Follebu Skikl 21 35 28 28 112

4 Bergum,Live Lerfald Øyer-Tretten IF 30 26 25 21 102

5 Elvestad,Oda Ledum Øyer-Tretten IF 19 21 22 35 97

6 Nustad,Marion Halvorsen Øyer-Tretten IF 24 19 35 17 95

7 Fougner,Ingrid Follebu Skikl 17 26 23 25 91

8 Letrud,Synne Tormod Skilag 14 22 20 20 76

8 Wassrud,Emma Sør-Fron IL 28 26 22 76

10 Plukkerud,Caroline Øyer-Tretten IF 22 26 26 74

11 Heringstad,Sigrid Heidal IL 16 14 18 23 71

12 Vaadal,Marte Mo Roterud IL 18 28 24 70

13 Andersen-Gott,Marit Vågå IL 25 18 24 67

14 Bjørge,Mathilde Ringebu-Fåvang Skikl 20 18 21 59

15 Høgås,Julie Eriksen Roterud IL 24 21 45

16 Andberg,Aurora Lillehammer Skikl 26 18 44

17 Øverlie,Kine Ringebu-Fåvang Skikl 13 12 16 41

18 Aarvik,Ingvild Vågå IL 15 15 30

19 Sungaard, Sigrid Jøranli Søre-Ål IL 26 26

20 Baschong, Nikita Sør-Fron IL 19 19

20 Træthaug, Tina Krøger Søre-Ål IL 19 19

22 Brekken, Jenny Nyheim Søre-Ål IL 18 18

23 Kleiven, Emma Lalm IL 17 17

24 Lederer, Vivian Maria Follebu Skikl 16 16

25 Solberg, Vilde Gjesdal Roterud IL 15 15

26 Brende, Oda Tormod Skilag 14 14

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Gutter 11 beste renn Premie

1 Berger,Isak Skari Lillehammer Skikl 35 35 50 50 170

2 Stubrud,Bjørn Lindvik Søre-Ål IL 30 50 30 35 145

3 Mittet,Johannes Staune Roterud IL 30 30 28 30 118

4 Fjeld,Ivar Lom IL 25 28 21 24 98

5 Talleraas,Håvard Dombås IL 23 21 25 26 95

6 Nordeng,Andreas Sanne Follebu Skikl 22 26 26 17 91

7 Holm,Henrik Emaus Lillehammer Skikl 50 35 85

8 Synstnes,Marius Lom IL 21 26 22 14 83

9 Sætre,Sjur Harpefoss Il 26 23 23 72

10 Olsen,Maurits Toft Follebu Skikl 20 24 21 65

11 Eide,John Stokkevåg Tormod Skilag 18 22 18 58

12 Eide,Laurits Stokkevåg Tormod Skilag 19 19 12 50

13 Linn,Sigmund Follebu Skikl 16 19 11 46

14 Sylte, Ånund Tormod Skilag 24 20 44

14 Sletmoen,Ulrik Høglien Lillehammer Skikl 24 20 44

16 Vestad,Kristian Vågå IL 17 16 33

17 Staum, Eivind Øyer-Tretten IF 19 13 32

18 Owren, Fredrik Lillehammer Skikl 28 28

19 Eide, Olav Birch Søre-Ål IL 25 25

20 Holen, Torjus Vågå IL 24 24

21 Kvamme, Thor Herman Søre-Ål IL 22 22

22 Mikkelsen, Magnus Tormod Skilag 21 21

23 Skogen, Simen Vågå IL 19 19

23 Bekkelund, Jørgen Myhren Søre-Ål IL 19 19

25 Østensen, Andreas Søre-Ål IL 17 17

26 Engeli, Øysten B Rudsbygd IL 15 15

27 Grunstad, Magnus Kristiansen Follebu Skikl 10 10

28 Noet, Eskil Harpefoss Il 9 9

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Jenter 12 beste renn Premie

1 Loen, Tiril Lillehammer Skikl 50 50 35 30 165

2 Vorkinnslien, Oline Dombås Il 35 35 26 50 146

3 Moger, Julie Egeberg Lillehammer Skikl 28 50 35 113

4 Hilleren, Selma Stakston Lillehammer Skikl 26 30 28 23 107

5 Linn, Heidi Øyer-Tretten IF 21 28 30 21 100

5 Høiholt-Vågsnes, Kirsti Søre-Ål IL 24 24 24 28 100

7 Knutrud, Mari Heidal IL 20 25 25 22 92

8 Bossum, Ingvild Søre-Ål IL 22 23 22 19 86

9 Lykken Hamre, Elisabeth Søre-Ål IL 30 28 25 83

10 Berget, Hanne Knotten Øyer-Tretten IF 23 22 23 68

11 Hågå, Else Lesja IL 25 20 45

12 Plukkerud, Carina Øyer-Tretten IF 19 21 40

13 Bentdal, Sigrid Dombås Il 26 26

14 Bruce, Monika Høistad Lillehammer Skikl 25 25

15 Asplin, Tuva Fossheim Follebu Skikl 18 18

15 Finstad, Ane Ragnhild Roterud IL 18 18

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Gutter 12 beste renn Premie

1 Aurmo, Reidar Lom IL 50 35 50 50 185

2 Jevne, Erik Johannes Øyer-Tretten IF 35 50 35 35 155

3 Karlsen, Jostein Lillehammer Skikl 30 30 30 28 118

4 Karlsen, Even Lillehammer Skikl 28 26 26 26 106

5 Bjørnaa, Birk Strand Lillehammer Skikl 24 28 28 25 105

6 Simengård, Erik Øyer-Tretten IF 23 25 24 24 96

7 Dukefoss, Frikk Lillehammer Skikl 21 23 22 22 88

8 Vaet, Vemund Jacobsen Lillehammer Skikl 22 23 25 16 86

9 Toftaker, Erik Lillehammer Skikl 18 24 21 20 83

10 Linn, Håvard Follebu Skikl 21 23 23 67

11 Bakken, Eskil Ringebu-Fåvang Skikl 20 18 19 57

12 Skaug, Sivert Raddum Øyer-Tretten IF 25 30 55

13 Sletten, Henrik Buch Sør-Fron IL 18 19 17 54

14 Hestetræet, Truls Lillehammer Skikl 16 19 15 50

15 Wangen, Erling Lillehammer Skikl 19 21 40

16 Øihusom, Jørgen Lalm IL 17 17 34

16 Høgåsen, Hallgeir Søre-Ål IL 16 18 34

18 Moshagen, Sondre Tormod Skilag 16 14 30

19 Hoff-Nordstrand, Jørgen Lillehammer Skikl 26 26

20 Wiseth, Brage Søre-Ål IL 20 20

20 Høsteng-Haugen, Paul Skjåk IL 20 20

22 Brekkum, Mattias Skjåk IL 18 18

23 Alsberg, Ivar Rudsbygd IL 13 13

24 Alsberg, Erik Rudsbygd IL 12 12

25 Rikje, Iver Rinna IL 11 11

26 Rønning, Stian Berg Roterud IL 10 10

27 Stubberud, Ebbe Staum Follebu Skikl 9 9

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Jenter 13 beste renn Premie

1 Slåen, Anna Tormod Skilag 50 50 50 50 200

2 Bergum, Sigri Øyer-Tretten IF 35 30 35 23 123

3 Rønn, Kristine Harpefoss IL 30 26 30 30 116

4 Kleiven, Andrine Heidal IL 25 25 28 26 104

5 Ekre, Synne Heidal IL 26 25 26 20 97

6 Øyjordet, Tilde Lom IL 24 22 25 22 93

7 Kvam, Eline Øyer-Tretten IF 28 28 28 84

8 Stubrud, Hege Lindvik Søre-Ål IL 35 35 70

9 Sandviken,Anette Lom IL 21 22 19 62

10 Nesje-Haugli, Eva Søre-Ål IL 23 24 47

11 Teigen,Maria Lom IL 23 20 43

11 Midtenget, Rikke Vestringen IL 22 21 43

13 Korslund, Andrine Roterud IL 25 25

14 Sævik,Mari Vestringen IL 20 20

15 Furuhaugen, Sanna Vestringen IL 18 18

16 Kopperud, Kristine Roterud IL 17 17

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Gutter 13 beste renn Premie

1 Stalenget, Peder Øyer-Tretten IF 50 50 35 135

2 Hoff, Einar Lillehammer Skikl 30 30 35 30 125

3 Kvernstuen, Jarmund Øyen Lom IL 35 35 50 120

4 Ringlund, Ole Anton Tormod Skilag 26 25 30 28 109

5 Marstein, Antinio Øfeldt Lom IL 23 28 28 23 102

5 Nerjordet, Petter Vestringen IL 25 26 25 26 102

7 Kalstad, Iver Gausdal Skilag 21 21 23 19 84

8 Hårstadhaugen, Jon Vestringen IL 19 18 24 21 82

9 Aasmundstad, Simen Tormod Skilag 28 24 26 78

10 Mork, Pål L Lillehammer Skikl 17 17 21 18 73

11 Midtenget, Marcus Vestringen IL 22 20 24 66

12 Berg,Fredrik Rinna IL 20 22 22 64

13 Sverdrup, Kristoffer Dombås IL 50 50

14 Ous, Torstein Søre-Ål IL 24 20 44

15 Nesje-Haugli, Trym Søre-Ål IL 22 20 42

16 Eide, Jørgen Birch Søre-Ål IL 25 25

17 Innerdal, Mathias Søre-Ål IL 23 23

18 Vestad, Ola Soglo Lom IL 18 18

19 Moastuen, Sondre Rudsbygd IL 17 17

20 Bleken, Håvard Rudsbygd IL 16 16

21 Øyhaugen, Ole Gausdal Skilag 15 15

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Jenter 14 beste renn Premie

1 Lund Aakre,Oda Lom IL 35 50 35 30 150

1 Stakston,Sigrid Søre-Ål IL 50 50 50 150

3 Hamre, Ingrid Lykken Søre-Ål IL 28 35 28 28 119

4 Sveen, Marion Heidal IL 26 28 30 24 108

5 Berger,Guro Skari Lillehammer Skikl 26 25 25 25 101

6 Karlsen, Guro Lillehammer Skikl 24 24 24 26 98

7 Kleiven,Ingrid Lalm IL 21 20 23 23 87

8 Jevne, Nora Thelma Øyer-Tretten IF 30 30 26 86

9 Hanslien,Synne Svarstad Lillehammer Skikl 23 23 46

10 Høgås,Emilie Eriksen Roterud IL 22 21 43

11 Arnekleiv, Juni Dombås IL 35 35

12 Hoff-Nordstrand, Ingrid Lillehammer Skikl 28 28

13 Tiller, Rikke Fossum Ringebu-Fåvang Skiklubb 23 23

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Gutter 14 beste renn Premie

1 Wangen,Sigurd Lillehammer Skikl 50 50 50 150

2 Kjorstad,Asmund Harpefoss IL 35 30 50 30 145

3 Simengård, Martin Øyer-Tretten IF 28 35 35 26 124

4 Brennum, Øystein Kolberg Lillehammer Skikl 30 24 28 28 110

5 Ringstad, Marius Buskenes Roterud IL 26 28 30 24 108

6 Loen, Torjus Lillehammer Skikl 23 26 26 23 98

7 Vaet, Jørgen Jacobsen Lillehammer Skikl 22 25 25 25 97

8 Offigstad,Simen Øyer-Tretten IF 24 24 22 70

9 Flata, Oskar Berntsen Lillehammer Skikl 20 21 24 65

10 Bjørnsgård, Lars Lillehammer Skikl 25 24 49

11 Lyshaug,Lars Øyer-Tretten IF 19 21 40

12 Nørstegård, Jo Brøste Lesjaskog IL 35 35

13 Granbakken, Amund Sæther Ringebu-Fåvang Skikl 23 23

14 Torset, Andre Roterud IL 21 21

14 Bruce, Øystein Høistad Lillehammer Skikl 21 21

16 Westad, Rasmus Børset Lillehammer Skikl 20 20

Artikkeltags