Sammenlagtresultater etter GD-cupens 3. renn

Artikkelen er over 5 år gammel

3. renn var på Heidal. De gjenværende tre rennene er: Rudsbygdrennet, Moskusrennet på Dombås og Trabelirennet i Ringebu.

DEL

GD-Cup 2012-2013

L a n g r e n n

Regler; Følgende renn teller: Stilart

* De 5 beste renn teller. 1 - 06.01.13 STEIL K

Poengfordeling: 2 - 20.01.13 Tormod K sprint

3 - 26.01.13 Follebu F Avlyst pga kulde

3 - 10.02.13 Heidal K fellesstart

* 50-35-30-28-26-25?.2, 1 4 - 23.02.13 Rudsbygd F

F.o.m. 30. plass - 1 poeng 5 - 03.03.13 Dombås F fellesstart

6 - 17.03.13 Ringebu/Fåvang K/F (Duatlon)

Doble poengsummer i finalen

Premie til de som har deltatt i minst 3 renn.

Ikke tellende renn er merket med stjerne *

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Jenter 11 beste renn Premie

1 Mallaug,Emma Lom IL 50 50 50 150

2 Slåen,Marie Tormod Skilag 35 30 30 95

3 Sandvik,Ingvild Haugstad Follebu Skikl 21 35 28 84

4 Bergum,Live Lerfald Øyer-Tretten IF 30 26 25 81

5 Nustad,Marion Halvorsen Øyer-Tretten IF 24 19 35 78

6 Plukkerud,Caroline Øyer-Tretten IF 22 26 26 74

7 Andersen-Gott,Marit Vågå IL 25 18 24 67

8 Fougner,Ingrid Follebu Skikl 17 26 23 66

9 Elvestad,Oda Ledum Øyer-Tretten IF 19 21 22 62

10 Bjørge,Mathilde Ringebu-Fåvang Skikl 20 18 21 59

11 Letrud,Synne Tormod Skilag 14 22 20 56

12 Wassrud,Emma Sør-Fron IL 28 26 54

13 Heringstad,Sigrid Heidal IL 16 14 18 48

14 Vaadal,Marte Mo Roterud IL 18 28 46

15 Høgås,Julie Eriksen Roterud IL 24 21 45

16 Andberg,Aurora Lillehammer Skikl 26 18 44

17 Øverlie,Kine Ringebu-Fåvang Skikl 13 12 16 41

18 Aarvik,Ingvild Vågå IL 15 15 30

19 Baschong, Nikita Sør-Fron IL 19 19

20 Kleiven, Emma Lalm IL 17 17

21 Brende, Oda Tormod Skilag 14 14

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Gutter 11 beste renn Premie

1 Berger,Isak Skari Lillehammer Skikl 35 35 50 120

2 Stubrud,Bjørn Lindvik Søre-Ål IL 30 50 30 110

3 Mittet,Johannes Staune Roterud IL 30 30 28 88

4 Holm,Henrik Emaus Lillehammer Skikl 50 35 85

5 Fjeld,Ivar Lom IL 25 28 21 74

5 Nordeng,Andreas Sanne Follebu Skikl 22 26 26 74

7 Synstnes,Marius Lom IL 21 26 22 69

7 Talleraas,Håvard Dombås IL 23 21 25 69

9 Sætre,Sjur Harpefoss Il 26 23 49

10 Olsen,Maurits Toft Follebu Skikl 20 24 44

10 Sylte, Ånund Tormod Skilag 24 20 44

12 Eide,John Stokkevåg Tormod Skilag 18 22 40

13 Eide,Laurits Stokkevåg Tormod Skilag 19 19 38

14 Linn,Sigmund Follebu Skikl 16 19 35

15 Vestad,Kristian Vågå IL 17 16 33

16 Sletmoen,Ulrik Høglien Lillehammer Skikl 24 24

16 Holen, Torjus Vågå IL 24 24

18 Mikkelsen, Magnus Tormod Skilag 21 21

19 Staum, Eivind Øyer-Tretten IF 19 19

19 Skogen, Simen Vågå IL 19 19

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Jenter 12 beste renn Premie

1 Loen, Tiril Lillehammer Skikl 50 50 35 135

2 Vorkinnslien, Oline Dombås Il 35 35 26 96

3 Hilleren, Selma Stakston Lillehammer Skikl 26 30 28 84

4 Linn, Heidi Øyer-Tretten IF 21 28 30 79

5 Moger, Julie Egeberg Lillehammer Skikl 28 50 78

6 Høiholt-Vågsnes, Kirsti Søre-Ål IL 24 24 24 72

7 Knutrud, Mari Heidal IL 20 25 25 70

8 Berget, Hanne Knotten Øyer-Tretten IF 23 22 23 68

9 Bossum, Ingvild Søre-Ål IL 22 23 22 67

10 Lykken Hamre, Elisabeth Søre-Ål IL 30 28 58

11 Plukkerud, Carina Øyer-Tretten IF 19 21 40

12 Hågå, Else Lesja IL 25 25

13 Asplin, Tuva Fossheim Follebu Skikl 18 18

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Gutter 12 beste renn Premie

1 Aurmo, Reidar Lom IL 50 35 50 135

2 Jevne, Erik Johannes Øyer-Tretten IF 35 50 35 120

3 Karlsen, Jostein Lillehammer Skikl 30 30 30 90

4 Karlsen, Even Lillehammer Skikl 28 26 26 80

4 Bjørnaa, Birk Strand Lillehammer Skikl 24 28 28 80

6 Simengård, Erik Øyer-Tretten IF 23 25 24 72

7 Vaet, Vemund Jacobsen Lillehammer Skikl 22 23 25 70

8 Dukefoss, Frikk Lillehammer Skikl 21 23 22 66

9 Toftaker, Erik Lillehammer Skikl 18 24 21 63

10 Linn, Håvard Follebu Skikl 21 23 44

11 Bakken, Eskil Ringebu-Fåvang Skikl 20 18 38

12 Sletten, Henrik Buch Sør-Fron IL 18 19 37

13 Hestetræet, Truls Lillehammer Skikl 16 19 35

14 Øihusom, Jørgen Lalm IL 17 17 34

15 Hoff-Nordstrand, Jørgen Lillehammer Skikl 26 26

16 Skaug, Sivert Raddum Øyer-Tretten IF 25 25

17 Wiseth, Brage Søre-Ål IL 20 20

17 Høsteng-Haugen, Paul Skjåk IL 20 20

19 Wangen, Erling Lillehammer Skikl 19 19

20 Brekkum, Mattias Skjåk IL 18 18

21 Moshagen, Sondre Tormod Skilag 16 16

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Jenter 13 beste renn Premie

1 Slåen, Anna Tormod Skilag 50 50 50 150

2 Bergum, Sigri Øyer-Tretten IF 35 30 35 100

3 Rønn, Kristine Harpefoss IL 30 26 30 86

4 Kleiven, Andrine Heidal IL 25 25 28 78

5 Ekre, Synne Heidal IL 26 25 26 77

6 Øyjordet, Tilde Lom IL 24 22 25 71

7 Kvam, Eline Øyer-Tretten IF 28 28 56

8 Teigen,Maria Lom IL 23 20 43

8 Sandviken,Anette Lom IL 21 22 43

10 Stubrud, Hege Lindvik Søre-Ål IL 35 35

11 Nesje-Haugli, Eva Søre-Ål IL 23 23

12 Midtenget, Rikke Vestringen IL 22 22

13 Sævik,Mari Vestringen IL 20 20

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Gutter 13 beste renn Premie

1 Kvernstuen, Jarmund Øyen Lom IL 35 35 50 120

2 Stalenget, Peder Øyer-Tretten IF 50 50 100

3 Hoff, Einar Lillehammer Skikl 30 30 35 95

4 Ringlund, Ole Anton Tormod Skilag 26 25 30 81

5 Marstein, Antinio Øfeldt Lom IL 23 28 28 79

6 Aasmundstad, Simen Tormod Skilag 28 24 26 78

7 Nerjordet, Petter Vestringen IL 25 26 25 76

8 Kalstad, Iver Gausdal Skilag 21 21 23 65

9 Hårstadhaugen, Jon Vestringen IL 19 18 24 61

10 Mork, Pål L Lillehammer Skikl 17 17 21 55

11 Ous, Torstein Søre-Ål IL 24 20 44

12 Midtenget, Marcus Vestringen IL 22 20 42

12 Berg,Fredrik Rinna IL 20 22 42

14 Innerdal, Mathias Søre-Ål IL 23 23

15 Nesje-Haugli, Trym Søre-Ål IL 22 22

16 Vestad, Ola Soglo Lom IL 18 18

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Jenter 14 beste renn Premie

1 Lund Aakre,Oda Lom IL 35 50 35 120

2 Stakston,Sigrid Søre-Ål IL 50 50 100

3 Hamre, Ingrid Lykken Søre-Ål IL 28 35 28 91

4 Jevne, Nora Thelma Øyer-Tretten IF 30 30 26 86

5 Sveen, Marion Heidal IL 26 28 30 84

6 Berger,Guro Skari Lillehammer Skikl 26 25 25 76

7 Karlsen, Guro Lillehammer Skikl 24 24 24 72

8 Kleiven,Ingrid Lalm IL 21 20 23 64

9 Hanslien,Synne Svarstad Lillehammer Skikl 23 23 46

10 Høgås,Emilie Eriksen Roterud IL 22 21 43

11 Hoff-Nordstrand, Ingrid Lillehammer Skikl 28 28

12 Tiller, Rikke Fossum Ringebu-Fåvang Skiklubb 23 23

Nr. Navn Klubb STEIL Tormod Heidal Rudsbygd Dombås Ringebu Sum 5 Deltatt 3 renn

Gutter 14 beste renn Premie

1 Kjorstad,Asmund Harpefoss IL 35 30 50 115

2 Wangen,Sigurd Lillehammer Skikl 50 50 100

3 Simengård, Martin Øyer-Tretten IF 28 35 35 98

4 Ringstad, Marius Buskenes Roterud IL 26 28 30 84

5 Brennum, Øystein Kolberg Lillehammer Skikl 30 24 28 82

6 Loen, Torjus Lillehammer Skikl 23 26 26 75

7 Vaet, Jørgen Jacobsen Lillehammer Skikl 22 25 25 72

8 Flata, Oskar Berntsen Lillehammer Skikl 20 21 24 65

9 Bjørnsgård, Lars Lillehammer Skikl 25 24 49

10 Offigstad,Simen Øyer-Tretten IF 24 24 48

11 Lyshaug,Lars Øyer-Tretten IF 19 21 40

12 Granbakken, Amund Sæther Ringebu-Fåvang Skikl 23 23

13 Torset, Andre Roterud IL 21 21

Artikkeltags