Mange sprekinger satte ny deltakerrekord i Sørdalskarusellen

Lillehammer Tannhelse stilte med 11 av sine ansatte.   Fra venstre: Marit Aasen , Gina Løkås, Caroline Dahl, Knut Sæther, Jenny Deng, Truls Gulling, Lene S Møllerløkken, Kari Syversen, Juni Stavne, Ingvild Sæthre Gulling.

Lillehammer Tannhelse stilte med 11 av sine ansatte.  Fra venstre: Marit Aasen , Gina Løkås, Caroline Dahl, Knut Sæther, Jenny Deng, Truls Gulling, Lene S Møllerløkken, Kari Syversen, Juni Stavne, Ingvild Sæthre Gulling. Foto:

Det ble en strålende start på årets Sørdalskarusell i et flott vårvær, og en gedigen deltakerrekord i Kringsjåløpet. Løpet var det første av 10 løp i karusellen.

DEL

Det var utrolig mye folk på Kringsjå skole og Gamle Kringsjåvei i kveld.

Utrolige 430 deltakere fullførte løpet, noe som er ny deltakerrekord for noe løp i Sørdalskarusellen. Den gamle rekorden fra i fjor var på 377 deltakere, også det i Kringsjåløpet.

Hanne Mjøen Maridal tok tidlig teten under det første løpet av 10 i Sørdalskarusellen.

Hanne Mjøen Maridal tok tidlig teten under det første løpet av 10 i Sørdalskarusellen. Foto:

Det ble løpt fort i kveld – fjorårsvinnerne gjentok seieren fra i fjor, og Geir Steig, Luster IL, og Hanne Mjøen Maridal, LIF / Team Ingrid Kristiansen, løp begge fortere enn i fjor.

Hanne var godt fornøyd og forteller på Instagram:

– Seier i Kringsjåløpet, som gikk unna på 9:51 hele 30 sekunder raskere enn i fjor. Det var artig!

Maihaugløpet neste

Ingvild Gulling i Lillehammer tannhelse sier i en sms til arrangøren.

– Ja dette var helt utrolig, og jeg synes det er så gøy at terskelen har blitt så mye lavere for å delta. Nå, er jo alle med, fra sofasittere til toppidrettsutøvere.

Neste løp er Maihaugenløpet 8. mai.

Resultater Kringsjåløpet 2,86km

K11: Ane Melbø NOR Vingrom IL 13:03.7, Vilde Mork NOR Vingar il 13:29.1, Viktorlia Lønning Bueie NOR LILLEHAMMER 15:13.9, Sanna Schøyen Stiansen NOR Roterud IL 15:45.6, Sofie Lindsø NOR LILLEHAMMER 15:45.8, Ada Matea Alsvik NOR LILLEHAMMER 16:01.5, Juliane Løvseth Nordengen NOR Lillehammer CK 16:05.2, Johanne Tønset Sponga NOR LILLEHAMMER 16:37.2, Martine Løvseth Nordengen NOR Lillehammer CK 16:37.6, Ella Sveinhaug-Arnestad NOR Roterud IL 18:56.1, Klara Løvseth Nordengen NOR Lillehammer CK 19:18.6, Tora Kristine Strand Ellefsen NOR LILLEHAMMER 21:06.2, Mathea Dalen NOR Øyer Tretten 21:27.9, Malene Hammerø Halsa NOR Brøttum Il 23:08.6

K12-15: 1 Anisa Buras NOR Lif 10:29.2, 2 Iris Tollan Brandhaug NOR Lillehammer IF 10:57.8, 3 Oda Richenberg NOR LILLEHAMMER 11:13.3, 4 Andrine Slettum Ruud NOR Gausdal FIK 11:34.6, 5 Maria Lykken Hamre NOR LILLEHAMMER 11:40.0, 6 Stine Ludahl Lagethon NOR Øyer-Tretten IF 11:40.2, 7 Ingeborg Buskenes Ringstad NOR Lillehammer Skiklub 11:49.9, 8 Aurora Storlien Ulen NOR Lillehammer Skiklub 12:09.0, 9 Andrea Marie Fjeldbraaten NOR Roterud IL 12:32.8, 10 Celine Storlien NOR Lillehammer Skiklub 12:36.0, 11 Sunniva Raddum Skaug NOR TRETTEN 12:37.1, 12 Mathilde Lindblad NOR Øti-Ski 13:02.0, 13 Hedda Stenumgard NOR FÅVANG 13:05.7, 14 Hanna Ulrike G Lunde NOR Ringebu-Fåvang Skiklubb 13:36.4, 15 Marie Berger NOR Lillehammer Skiklub 13:51.2, 16 Thea Kvam NOR Øyer -Tretten If 13:57.2, 17 Tia Elisabeth Sandvold NOR Øyer-Tretten if 14:29.6, 18 Tiril Anette Sylte NOR Ringebu-Fåvang Skiklubb 14:49.5, 19 Amalie Plassen-Brandvol NOR Vinstra IL 15:26.5, 20 Kaja Engravslia Skoglund NOR Lkfk 15:29.9, Ada Myhren Bekkelund NOR Søre ål il DNS

K16-19: 1 Sigrid Jøranli Sundgaard NOR Søre Ål IL 10:52.0, 2 Hedda Bakkemo NOR GJØVIK 10:52.7, 3 Julie Egeberg Moger NOR Lillehammer Skiklub/Ntg Lillehammer 11:09.1, 4 Ida Ramstad NOR Nittedal Il/Ntg-L 11:19.8, 5 Synne Owren NOR Vingrom IL 11:22.0, 6 Ingrid Bergene Aabrekk NOR SANDEFJORD 11:29.8, 7 Anna Heggen NOR Svea Skilag/Ntg-L 11:30.5, 8 Maja Kjærås Moland NOR Stokke ski 11:33.4, 9 Elisabeth Lykken Hamre NOR Søre Ål Il 11:42.2, 10 Vilde Børseth NOR Bjerke IL 11:47.8, 11 Maria Masovn Haave NOR Lillehammer Skiklub 11:54.4, 12 Tina Træthaug NOR Søre ål il 11:54.7, 13 Ingrid Taarud NOR Lillehammer Skiklub 11:57.6, 14 Tiril Loen NOR LSK 11:57.8, 15 Kristina Masovn Haave NOR Lillehammer Skiklub 12:02.2, 16 Maria Finni Magnussen NOR Nittedal Ski 12:04.6, 17 Kristine Hjellbakk Hole NOR Sunnylven IL 12:07.4, 18 Hanna Hasselquist Evensen NOR Søre Ål il – Team Stasjonen 13:34.7, 19 Ingrid Rindal Strømmen NOR Brøttum IL 13:36.2, 20 Sigri Bergum NOR ØTI 13:46.4, 21 Caroline Plukkerud NOR Øyer Tretten 13:58.1

Aktiv K20-35: 1 Hanne Mjøen Maridal NOR Lillehammer If/Team Ingrid Kristiansen 09:51.1, 2 Juni Arnekleiv NOR Juni Arnekleiv / Dombås IL 10:51.1, 3 Bente Størmer Steira NOR LILLEHAMMER 10:59.4, 4 Mari Nordlunde NOR Follebu Skiklubb 11:01.3, 5 Marit Wold NOR Vik IL 11:02.8, 6 Ine Løvlien NOR Lillehammer Skiklub 11:13.2, 7 Tone Sundvor Dahl NOR LILLEHAMMER 11:17.9, 8 Tonje Skjelstadås NOR LILLEHAMMER 11:21.1, 9 Marte Kjøren NOR Løpsklubben 1814 11:38.8

K30-39: 1 Astrid Rieber-Mohn NOR LILLEHAMMER 11:20.4, 2 Agnethe Fløtlien NOR BIRISTRAND 12:02.3, 3 Linda Jeanette Berger NOR Øyer-Tretten if 12:12.3, 4 Marianne Krakk NOR Hadeland Trekkhundklubb 12:23.0, 5 Elizabeth Tester GBR LILLEHAMMER 12:50.8, 6 Nina Mari Bjørke NOR FÅBERG 12:55.5, 7 Anne Dahlen NOR RAM Arkitektur 13:05.5, 8 Karoline Bakken NOR FÅBERG 13:37.2, 9 Tea Anine Hindar NOR LILLEHAMMER 13:44.5, 10 Hilde Ingeborg Øvstehage NOR VESTRE GAUSDAL 13:46.9, 11 Teresa Stranda Kvåle NOR LILLEHAMMER 13:53.8, 12 Hanne Voytovich Bye NOR LILLEHAMMER 13:56.5, 13 Kristin Halla NOR BRØTTUM 14:05.7, 14 Cathrine Koen NOR ØYER 15:40.6, 15 Rosie Juell NOR LILLEHAMMER 16:18.8, 16 Guro Håvardsrud NOR Team Røysa 16:23.8, 17 Anna Runering SWE LILLEHAMMER 16:42.3, 18 Anne-Lise Pedersen NOR LILLEHAMMER 18:41.2, 19 Linnea Mugaas NOR LILLEHAMMER 19:08.3, 20 Monika Izabela Korczynska POL LILLEHAMMER 19:54.1, Marianne Øvstehage Austgarden NOR Vestringen IL DNS, Kristin Halla NOR Brøttum IL DNS, Ida Nyløkken NOR LILLEHAMMER DNS

K40-49: 1 Hege Skari NOR Lillehammer Skiklub 11:11.6, 2 Birte Træthaug NOR Søre Ål Il 11:59.6, 3 Henriette Frisenberg Sundgaard NOR Søre Ål IL 12:01.4, 4 Lise Bergh NOR LILLEHAMMER 12:11.8, 5 Hilde Grøneng Grøneng NOR RAM Arkitektur 13:00.8, 6 Hanne Monica Storhagen NOR Lillehammer Svømmeklubb 13:11.1, 7 Marit Melbø NOR Vingrom IL 13:18.0, 8 Anne Smidesang NOR Fåberg 13:27.7, 9 Lene Johannessen NOR FÅVANG 13:29.6, 10 Elin Eikeland Rød NOR LILLEHAMMER 13:37.0, 11 Hege Kulsveen Søbye NOR LILLEHAMMER 13:39.0, 12 Eivor Løkken NOR LILLEHAMMER 13:42.7, 13 Ingvil Gulling NOR Lillehammer Tannhelse 14:01.0, 14 Åse Iren Moen NOR Vingrom I L 14:03.1, 15 Hanne Mette Aarnes NOR ØTI 14:16.4, 16 Berit Melbø NOR LSK 14:25.8, 17 Gry Gustafsson NOR Vegvesenet BIL 14:30.3, 18 Inger Anne Vangen NOR LILLEHAMMER 14:55.7, 19 Ulrike Gotzel NOR Ringebu-Fåvang Skiklubb 14:57.9, 20 Lena Kristin Engravslia NOR LILLEHAMMER 14:59.0, 21 Beate Carolin NOR LILLEHAMMER 15:18.9, 22 Anne Marit Storødegård NOR LILLEHAMMER 15:21.8, 23 Lene Møllerløkken NOR Lillehammer Tannhelse 15:23.8, 24 Kari Tobiassen NOR Søre Ål Il 15:36.5, 25 Nina Aspebakken NOR LILLEHAMMER 16:08.0, 26 Marthe Tøsse Løvseth NOR Lillehammer CK 19:17.2, 27 Britt Rusten NOR Øyer Tretten 21:27.9, 28 Eli Ytredal NOR LILLEHAMMER 21:37.9, 29 Gøril Hammerø Halsa NOR Brøttum Il 23:08.7, 30 Mona Terese Enger NOR LILLEHAMMER 26:12.5, Martine Kristiansen NOR LILLEHAMMER DNS

K50-59: 1 Torunn Ølstad NOR GJØVIK 12:17.3, 2 Bjørg Hagen NOR LILLEHAMMER 12:33.7, 3 Anne Gunn Kraabøl NOR Eidsiva BIL 12:47.9, 4 Kjersti Engeland NOR Vestringen IL / Friskis & Svettis 13:22.8, 5 Ragnhild Huso NOR Brøttum IL 13:41.5, 6 Kari-Anne Fredriksen NOR Lillehammer Skiklub 14:19.4, 7 Ingebjørg Wikstrøm NOR Statens vegvesen Bedriftsidrettslag 14:40.5, 8 Camilla Egeberg Moger NOR Lillehammer Skiklub 14:51.7, 9 Barbro Løhre NOR SAS 15:01.1, 10 Inger Jørstad NOR Lillehammer Skiklub 15:39.0, 11 Kari Strand Båtnes NOR LILLEHAMMER 15:50.2, 12 Siri Olsen NOR LILLEHAMMER 16:43.5, 13 Ingebjørg Kristi Hagen NOR ØYER 26:10.4

K60-69: 1 Anne Størmer Steira NOR LILLEHAMMER 12:58.7, 2 Bente Hamnes NOR Lillehammer Skiklub 16:07.5, 3 Berit Jevne NOR LILLEHAMMER 16:24.8, 4 Marit Valset NOR Lillehammer Skiklub 17:22.7, 5 Marita Cecilia Jacobsen NOR Søre Ål IL Avd. Færøyene 18:31.2, 6 Oddrun Hovsengen NOR LILLEHAMMER 19:15.5, 7 Jannike Berg Leonhardsen NOR Lillehammer Skiklub 26:13.0, Anne Solås NOR Lillehammer Skiklub DNS

M11: Knut Storvik NOR GD BIL 11:16.3, Edvard Krakk Nybakken NOR Lillehammer IF 11:20.7, Halvor Melbø NOR Vingrom IL 11:27.9, Finlay Knox NOR Gausdal Friidrett’S Klubb 12:04.2, Mats Melbø Sunde NOR LSK 12:06.0, Eirik Krakk Nybakken NOR Lillehammer IF 12:24.6, Trygve Ludahl Lagethon NOR Øyer-Tretten IF 12:39.0, John Raddum Skaug NOR TRETTEN 12:48.1, Iver Moen NOR Vingrom IL 12:53.9, Johan Melbø NOR Vingrom IL 14:16.7, Ole Ludahl Lagethon NOR Øyer-Tretten IF 14:17.5, Magnus Hammerø Halsa NOR Brøttum Il 14:29.0, Ådne Hovsteinthorsberg NOR Lillehammer Skiklub 14:31.1, Sondre Svamo NOR LILLEHAMMER 14:40.8, Ola Helge Strand Ellefsen NOR LILLEHAMMER 15:26.2, Engebret Fossum Olstad NOR Øyer Tretten 15:45.7, Gudbrand Bergum NOR ØTI 15:46.4, Simen Melbø Sunde NOR LSK 16:29.7, Eirik Solbrekke NOR Lillehammer IF 17:16.6, Jon Martin Sylte NOR Ringebu-Fåvang Skiklubb 17:34.6, Magnus Regstad NOR Øyer 19:26.3, Brage Mork NOR Vingar il 21:26.8, Jakob Håvard Ytredal Harstad NOR LILLEHAMMER 23:36.9, Martinus Staune-Mittet NOR Roterud IL 41:59.9

M12-15: 1 Oliver Plassen-Brandvol NOR Vinstra IL 09:44.1, 2 Tinus Luc Koblar SLO Lillehammer IF 10:22.3, 3 Oscar Smogeli Opsann NOR Rudsbygd IL 10:26.8, 4 Lauritz Grønvold Menkerud NOR Lillehammer IF 10:27.1, 5 Edvard Fossum Olstad NOR Øyer Tretten 10:35.4, 6 Vetle Njarga Øien NOR Faaberg Idrettslag 10:35.9, 7 Oliver Horten NOR Lillehammer IF 10:58.8, 8 Heine Steinar Sandvold NOR Øyer-Tretten if 11:12.7, 9 Simen Landmark Johansen NOR Roterud IL 11:24.8, 10 Trym Sørum Prestrud NOR LILLEHAMMER 11:42.6, 11 Nataniel Haanshus NOR Lillehammer Skiklub 11:51.5, 12 Benjamin Solbrekke NOR Lillehammer IF 12:02.6, 13 Johannes Lønning Bueie NOR LILLEHAMMER 12:19.1, 14 Per Kristian Wik NOR Roterud IL 12:27.1, 15 Martin Eckholdt Danielsen NOR Roterud IL 12:28.8, 16 Knut Rusten NOR Brøttum il 12:30.3, 17 Petter Øybskken NOR LILLEHAMMER 12:33.1, 18 Lavrans Jøranli Sundgaard NOR Søre ÅL IL 12:54.6, 19 Sebastian Vangen Rønning NOR BIRI 13:00.4, 20 Magnus Lønning Bueie NOR LILLEHAMMER 13:08.8, 21 Syver Dalen NOR Øyer Tretten 13:10.7, 22 Tinius Kristiansen NOR LILLEHAMMER 13:13.1, 23 Eirik Aalberg NOR Lillehammer Skiklub 13:24.7, 24 Ludvik Ytredal Harstad NOR LILLEHAMMER 14:15.9, 25 Erling Dahl NOR Lillehammer Skiklub 14:45.2, 26 Åsmund Nordby NOR Lillehammer Skiklub 15:33.3, 27 Ole Jonas Storsveen Bekkevold NOR Roterud 16:50.3, 28 Ingemar Aagaard NOR Lillehammer Skiklubb 17:13.7, 29 Oliver Braathen Lien NOR Rinna IL 17:38.8, Lucas Voytovich Bye NOR LILLEHAMMER DNS, Ola Gudbrand Dalen NOR Øyer Tretten DNS, Henrik Melbø-Hammershaug NOR Lillehammer IF DNS, Iver Odlo Nystuen NOR Roterud IL DNS, Anders Rød NOR Lillehammer Skiklub DNS

M16-19: 1 Ibrahim Buras NOR Lif 08:49.2, 2 Mikkel Thomassen NOR Lillehammer IF 09:08.6, 3 Elyas Tesfamichael Neggasi NOR Lillehammer IF 09:09.9, 4 Birk Strand Bjørnaa NOR Lillehammer Skiklub 09:30.3, 5 Jostein Karlsen NOR Lillehammer Skiklub 09:31.2, 6 Isak Skari Berger NOR LILLEHAMMER 09:35.2, 7 Håvard Kvam NOR IL Kolbukam/Ntg-L 09:44.7, 8 Fredrik Hammerdal Owren NOR LILLEHAMMER 09:55.5, 9 Johannes Andberg Stenersen NOR LILLEHAMMER 10:05.3, 10 Fredrik G. Stenersen NOR OPPEGÅRD 10:11.1, 11 Torodd Klausen NOR Sturla 10:12.0, 12 Amund Wardberg Høiby NOR Åsmarka 10:14.3, 13 Even Karlsen NOR Lillehammer Skiklub 10:27.1, 14 Øyvind Lee Thorsrud NOR Lillehammer Idrettsforening 10:39.0, 15 Torjus Berge Aspesletten NOR Lillehammer Skiklub 11:12.1, 16 Jesper Ludvigsen Rønning NOR Lsk 12:09.9, 17 Ole Johannes Sylte NOR Ringebu-Fåvang Skiklubb 12:22.4, 18 Ola Rusten NOR Brøttum il 12:45.5, 19 Iver Kraabøl Moen NOR Sport1 Strandtorget AS 13:08.0, Ådne Storhagen NOR 2618 LILLEHAMMER DNS, Ådne Ulset NOR Vingrom IL DNS

Aktiv M20-35: 1 Geir STEIG NOR Luster IL 08:45.8, 2 Petter Johansen NOR Lillehammer IF 08:50.0, 3 Øystein Ulekleiv NOR Dombås IL 08:51.8, 4 Even Sæteren Hippe NOR Bagn IL/ Valdres Langløparlag 09:06.7, 5 Simen Næss Berge NOR Lillehammer IF 09:19.9, 6 Vegard HAMNES NOR Lillehammer Skiklub 09:23.3, 7 Lasse Virkesdal NOR Dalsøyra IL 09:24.9, 8 Espen Uldal NOR Birkenes IL 09:26.9, 9 Mattis Sjøli NOR Halmsås & Omegn 09:28.8, 10 Harald Øygard NOR Rogne IL 09:31.2, 11 Gaute ERIKSEN NOR IL R.O.S. 09:32.7, 12 Vetle Årsvoll Undheim NOR Det Sorte Gull 10:02.8, 13 Ole-Martin Lid NOR Tomrefjord IL/ Team Intersport Ålesund 10:10.9, 14 Espen Hjerpaasen NOR SI Aktiv 11:20.7, 15 Tomas Urianstad NOR Bygdøy IL 11:41.9, Amund Hagen Kristiansen NOR Framtiden i Våre Hender DNS

M30-39: 1 Petter Soleng SKINSTAD NOR Gjøvik Friidrettsklubb 09:07.3, 2 Ola Dahlen NOR LILLEHAMMER 09:47.5, 3 Henning Mortensen NOR Lillehammer IF 09:53.0, 4 Stian Sommerseth NOR Somco 09:55.5, 5 Øyvind Hasli NOR LILLEHAMMER 10:16.0, 6 Sondre Bolstad NOR Malmvegen Warriors 10:18.2, 7 Magne Svare NOR Veidekke 10:23.2, 8 Johan Krogsveen NOR LILLEHAMMER 10:25.9, 9 Gunnar Kaus NEP Ringebu-Fåvang Skiklubb 10:26.8, 10 Vegar Jensen NOR Ørje IL 10:33.7, 11 Asgeir Risheim Kvam NOR Søre Ål IL / Sweco BIL 10:41.0, 12 Cato Visdal Mikalsen NOR Leeds United 10:44.8, 13 Tom Morten Løkken NOR Lalm IL 10:49.4, 14 Rune Hatlestad Karlsen NOR Søre Ål IL 10:55.8, 15 Morten Solbakken NOR LILLEHAMMER 10:58.4, 16 Lars Mejdell Hektoen NOR TYNSET 11:16.9, 17 Espen Grindhaug NOR LILLEHAMMER 12:10.3, 18 Ole Amund Øvstehage NOR Vestringen IL 12:11.2, 19 Hans Kristian Enge NOR LILLEHAMMER 12:14.4, 20 Christian Halsa NOR Brøttum Il 12:20.4, 21 Eirik Thomassen NOR LILLEHAMMER 12:27.7, 22 Eirik Mugaas NOR LILLEHAMMER 12:50.1, 23 Vegard Johansen NOR Vestringen IL 13:00.6, 24 Joakim Aalberg NOR LILLEHAMMER 13:12.9, 25 Stian Haug NOR Team Superselma 14:38.0, 26 Tor Skogen NOR I Seneste Laget 15:18.4, 27 Sigurd Biørn NOR LILLEHAMMER 16:33.6, Kjell Husom NOR Ringebu/Fåvang Skiklubb DNS, Johannes Persønn Nygaard NOR Vestringen IL DNS

M40-49: 1 Lars BERGER NOR Øyer-Tretten if 09:41.5, 2 Bjørn Egil Nordseth NOR Gjøvik Fik/Team Sportsmanden 09:45.5, 3 Frode Stiansen NOR Vegvesenet/Team Mosetertoppen Skiline 10:07.7, 4 Christer Opsann NOR Follebu Skiklubb 10:13.7, 5 Kim Finsrud NOR Team Mosetertoppen Skiline 10:16.2, 6 Svein Roger Aanstad NOR Ringebu-Fåvang Skiklubb 10:30.4, 7 Anders Jøranli NOR Søre Ål IL 10:39.0, 8 Anders Bergum NOR Øti-Fjøssystemer 10:42.2, 9 Arnstein Volden NOR LILLEHAMMER 10:48.6, 10 Fritjof Loen NOR Team Mosetertoppen Skiline – LSK 10:57.8, 11 Hallgeir Engen NOR Team Røysa 11:10.0, 12 Geir Morten Brandhaug NOR LILLEHAMMER 11:20.0, 13 Bjarte Rød NOR LILLEHAMMER 11:22.8, 14 Tor-Olav Sveinhaug NOR Roterud IL 11:24.2, 15 Lars Even Markrud NOR Lismarkaskilag/Teamsport1lillehammer 11:31.5, 16 Geir Belsvik NOR Team Mosetertoppen Skiline 11:35.5, 17 Rune Solbakken NOR Øti 11:36.7, 18 Pål Aril Olsen NOR Vestringen IL 11:41.2, 19 Erik Holmen NOR ØTI 11:50.5, 20 Bo Lindblad NOR ØTI ski 11:53.3, 21 Erik Lagethon NOR Øyer-Tretten IF 11:53.6, 22 Gudmund Lien NOR Rinna il 12:00.8, 23 Ole Anders Ruud NOR Søre Ål IL 12:04.6, 24 Stian Skogstad NOR LILLEHAMMER 12:05.9, 25 Per Morten Brusveen NOR Intersport Lillehammer 12:13.6, 26 Gaute Skolby NOR LILLEHAMMER 12:28.2, 27 Morten Hjelmseth NOR Follebu Skiklubb 12:43.0, 28 Bengt Fjeldbraaten NOR Roterud IL 12:49.9, 29 Ulf Prestegård NOR LILLEHAMMER 12:52.8, 30 Gert Moen NOR Vingrom IL 12:54.0, 31 Håvard Hagen NOR LILLEHAMMER 12:57.6, 32 Audun Torbjørnsen NOR Vestringen IL 12:58.4, 33 Truls Gulling NOR Lillehammer Tannhelse 13:04.6, 34 Bernt Tennstrand NOR Mesnali sl 13:11.3, 35 Børre Storhagen NOR Lillehammer Svømmeklubb 13:12.1, 36 Stian Lier NOR Ute Å Flyg Nå Att 13:19.0, 37 Espen Rekedal Wæhler NOR FOLLEBU 13:34.0, 38 Ove Bontveit NOR VINGROM 13:44.8, 39 Ingulf Nordahl NOR IL Gular 13:46.0, 40 Ole Skaug NOR TRETTEN 15:03.2, 41 Pål Zeppelin NOR Team Zeppelin 15:31.3, 42 Jan Mikael Enger NOR LILLEHAMMER 17:53.9, 43 Geir Ove Mittet NOR Roterud IL 42:24.1, Runar Austgarden NOR Vestringen IL DNS, Geir Arne Nordengen NOR Lillehammer CK DNS

M50-59: 1 Geir STRANDBAKKE NOR Lillehammer Skiklub 09:59.2, 2 Knut Lium NOR AUST-TORPA 10:28.8, 3 Jørn Gunnar Kleven NOR Eidsiva Energi 10:47.9, 4 Roar Mikkelsen NOR Lillehammer Skiklub 11:14.0, 5 Øystein Sørmo NOR Lillehammer Skiklub 11:16.1, 6 Geir Haugen NOR Vingar 11:21.2, 7 Per Martin Johansen NOR FYK 11:28.4, 8 Audun Løhre NOR Gausdal Landhandleri BIL 11:36.0, 9 Dagfinn Myklebust NOR LISMARKA 11:36.9, 10 Morten Thorsrud NOR Lillehammer Skiklub 11:40.6, 11 Eirik Røysheim NOR Team Mosetertoppen Skiline 11:45.4, 12 Reinhard Kuhs SWE Lillehammer IF 11:45.8, 13 Aadne Smidesang NOR FÅBERG 11:52.6, 14 Åge Walter Inderdal NOR LILLEHAMMER 11:53.7, 15 Alf Magne Foss NOR Skogli Helse- og Rehabiliteringssenter AS 11:54.5, 16 Trond Henning Sveen NOR LILLEHAMMER 12:27.5, 17 Arve Thorsberg NOR LILLEHAMMER 12:30.4, 18 Eirik Torbjørnsen NOR SVINGVOLL 12:40.2, 19 Egil Paulsrud NOR Gausdal 12:41.9, 20 Øystein Lauen NOR Vegvesen BIL Lillehammer 12:58.1, 21 Rune Evensen NOR Ottestad Sykkel 12:59.1, 22 Jon Håvard Brandvol NOR Vinstra IL 12:59.5, 23 Geir Evensen NOR Søre Ål il – Team Stasjonen 12:59.6, 24 Arvid Berntsen NOR VESTRE GAUSDAL 13:14.0, 25 Leif Magne Røe NOR Roterud IL 13:15.4, 26 Arnt Steinar Olasveen NOR LILLEHAMMER 13:17.8, 27 Rolf Endre Moen NOR Sport1 Strandtorget A/S 13:39.4, 28 Stian Westad NOR LILLEHAMMER 14:24.4, 29 Bjørn Rusten NOR Brøttum il 14:40.1, 30 Per Egil Rygh NOR Lillehammer Skiklubb 15:35.3, 31 Jonny Slåen NOR Swix 16:08.5, 32 Erik Magnus Ring NOR LILLEHAMMER 16:18.3, 33 Per-Rune Regstad NOR Øyer 19:25.8, Jon Håvard Bruce NOR LILLEHAMMER DNS, Erik Thoresen NOR LILLEHAMMER DNS

M60-69: 1 Torstein Rudihagen NOR Lillehammer Skiklubb 11:39.5, 2 Åge Brekkum NOR FÅBERG 11:49.6, 3 Nils Bratberg NOR Lillehammer Skiklub 12:29.2, 4 Eivind Nybakken NOR Ringebu-Fåvang skal 12:35.2, 5 Hans Ivar Hattestad NOR Team Mostertoppen Skiline 13:09.4, 6 Tore Vea NOR Lillehammer Skiklub 13:20.8, 7 Jan Ingar Hagen NOR Vestringen IL 13:43.1, 8 Gudmund Bakken NOR DNB 13:52.0, 9 Bjørn Ola Foss NOR VESTRE GAUSDAL 13:59.4, 10 Lars Hanstad NOR Lillehammer Skiklub 14:21.4, 11 Frode Finne NOR Lillehammer Skiklub 14:33.4, 12 Leiv Roar Østerhagen NOR Vegvesenet Bil, Lillehammer 14:42.4, 13 Arne Stonor DEN Søre Ål IL Avd. Danmark 15:34.9, 14 Magne Lindviksmoen NOR Vinstra IL 17:12.8, 15 Gunnar Henriksen NOR LILLEHAMMER 17:13.7, 16 Otto Øye NOR LILLEHAMMER 19:39.5

M70+: 1 Helge Leonhardsen NOR Lillehammer Skiklub 16:13.7, 2 Åge Magne Ludvigsen NOR LILLEHAMMER 17:20.3, 3 Svein Larsen NOR Søre Ål IL 17:46.9, Jon Andreas Krogsveen NOR Ringebu-Fåvang Skiklubb DNS

Trim miks (u/tid): Tuva Bondesson NOR LILLEHAMMER, Jørn Karlsen NOR Lensevegen Løpeforening, Selma Ødegaar Lauen NOR LILLEHAMMER, June Olaussen NOR LILLEHAMMER, Tonje Skogsrud NOR Lillehammer Tannhelse, Kari Tølløfsrud NOR Lillehammer Tannhelse, Marion C Ulven NOR Fjellpulken, Alida Staune-Mittet NOR Roterud IL, Lena Teigen NOR Brøttum il, Marit Kristine Aasen NOR Lillehammer Tannhelse, Juni Stavne NOR Lillehammertannhelse, Karoline Linderud NOR LILLEHAMMER, Wenche Haugen NOR DOMBÅS, Silje Grimstad NOR FOLLEBU, Vanja Hoff Tobiassen NOR FOLLEBU, Jens Martin Vesterås NOR SVV Bedrift, Knut Birger Bakken NOR Brannvesenet, Dag Ulven NOR Fjellpulken, Aurora Christensen Ulven NOR Fjellpulken, Line Løvmo NOR Roterud, Marie Afseth Rønningen NOR Lillehammer Tannhelse, Kari Syversen NOR Lillehammer Tannhelse, Jenny Deng NOR Lillehammer Tannhelse, Caroline Dahl NOR Lillehammer Tannhelse, Ole Morten Melbø NOR Vingrom IL, Knut Sæther NOR Lillehammer Tannhelse, Jan Erik Berger NOR Ikomm, Tor Granli NOR LILLEHAMMER, Linda Nordås NOR LILLEHAMMER, Knut Jarle Sylte NOR Ringebu-Fåvang Skiklubb, Børge Alsvik NOR LILLEHAMMER, Gina Løkås NOR Lillehammer Tannhelse, Kine Arnestad NOR Roterud IL

Artikkeltags