Gå til sidens hovedinnhold

Her ser du tirsdagens LS-resultater

Artikkelen er over 3 år gammel

Lokale resultater fra Landsskytterstevnet i Stjørdal.

Gudbrandsdal

Bane, Klasse 5
Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk  247, Anton Rudland, Ringebu og Fåvang  244, Arne Fossmo, Ringebu og Fåvang  242, Bjørner Kolrud, Østre Gausdal  242, Ingrid Marie Håkenåsen, Lillehammer  240, Rune Kjølgård, Lillehammer  240, Anders Kolrud, Østre Gausdal  236, Amund Haugstulen, Dovre og Dovreskog  236, Linn Hege Bakken, Ringebu og Fåvang  236, Bjørn Olav Nyfløt, Øyer/Dølen  235, Odd Sverre Håkenstad, Lesja  234, Bjarne Budsberg, Vinstra  232,

Klasse Junior
Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang  250, Marius Sveipe, Ringebu og Fåvang  250, Anders Haugen, Lom og Skjåk  249, Torbjørn Berntsen, Østre Gausdal  248, Jostein Kjernli, Østre Gausdal  247, Bjørner Utgaard, Lesja  244, Maria Indiane Rønningen, Ringebu og Fåvang  243, Lars Jakobsen, Fåberg  242, Erlend Rudland, Ringebu og Fåvang  242, Martin Sikle Mathiesen, Ringebu og Fåvang  241, Thor Magnus Haugen, Fåberg  237, Markus Haugen, Fåberg  225, Live Svendsgard, Dovre og Dovreskog  209,

Klasse Rekrutt
Erlend Haugstulen, Dovre og Dovreskog  346, Morgan Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang  344, Edvard Haugen, Lom og Skjåk  343, Olav Rudland, Ringebu og Fåvang  343,

Klasse Veteran 55 år
Terje Hopsø, Lillehammer  344,
 

Felt, Klasse 3
Paul Magnar Haakenstad, Lesja  28/10, Kristina B. Kjølgård, Lillehammer  27/13, Lars Sverre Svendsgard, Dovre og Dovreskog  27/8, Simen S Lund, Østre Gausdal  26/13, Jørgen Solbakken, Ringebu og Fåvang  25/11, Anne Mette Kjølgård, Lillehammer  25/7, Andreas Bryhn, Øyer/Dølen  24/8, Trond Wester, Lillehammer  23/11, Svein Erik Tande, Otta  23/9, Stian Nordlien, Østre Gausdal  23/6, Tore Martin Amundgård, Lesja  21/8, Ann Kristin Skrefsrud, Lillehammer  19/6, Vidar Maalen, Fåberg  18/4,

Klasse AG3
Jo Ivar Løvseth, Forsvarets Personell- og Vernepliktssent 26/6,

Klasse Eldre Rekrutt
Øystein Breden, Otta  30/24, Anna Aalberg Grønås, Lillehammer  28/17, Marita Brendjord, Lesja  27/16, Emil Grothe, Lesja  27/15, Brage Lund, Lom og Skjåk  25/13, Martin Sæther, Fåberg  25/10, John Christian Fossen, Otta  25/7, Håkon Ekren, Lesja  24/13, Frederik Haugen, Fåberg  23/4,

Klasse HK416
Frank Willy Lie Bråten, Forsvarets Personell- og Vernepliktssent 30/20, Vegar Brenden, HVSKS 24/8, Karl Åge Harviken, Forsvarets Personell- og Vernepliktssent 23/15, Aksel Køhl, Forsvarets Personell- og Vernepliktssent 18/8, Jim Stian Berg, HVSKS 16/8, Eivind Sæther, HVSKS 5/2,

Hedmark

Bane, Klasse 5
Lise Faldbakken, Stange og Romedal  244, Ole Magnus Bakken, Løiten  243, Sindre Nordvik, Løiten  243, Vidar Offigstad, Løiten  242, Hilde Jægersborg Mathisen, Åsheim  242, Øystein Johnsen, Stange og Romedal  241, Jon Inge Vestby, Lismarken  241, Hans Kristian Lundby, Løiten  240, Kristoffer Øibakken, Åsheim  240, Ingeborg Lundby, Løiten  239, Matheas Amb, Lismarken  238, Dag Lien, Løiten  238, Sverre M Frøshaug, Løiten  238, Anita Lundby, Løiten  237, Hans Vidar Stensrud, Stange og Romedal  237, Einar Furuseth, Lismarken  236, Arne Erik Christophersen, Lismarken  235, Odd Arild Stenstuen, Lismarken  234, Einar Myki, Løiten  234, Karoline Lien, Løiten  231,

Klasse Eldre Junior
Viktor Rasmussen, Løiten  241, Ola Storsveen Storbæk, Løiten  236,

Klasse Junior
Kjersti Johanne Sjøli, Løiten  249, Lars Magne Lundby, Løiten  245, Amund Wardberg Høiby, Lismarken  243, Mathilde Bratberg, Åsheim  237, Oliver B. Asmundsen, Åsheim  232, Arve Kleven, Åsheim  232, Syver Gylstrøm Bakstad, Stange og Romedal  231, Sivert Røen Nordsjø, Åsheim  224,

Klasse Rekrutt
Ola Strand Nystuen, Løiten  347, Anton S Bratvoldengen, Stange og Romedal  346, Jens Olsrud Østli, Tangen  345, Simen Rønningen, Brumunddal  341,

Klasse Veteran 55 år
Sven Tore Tråseth, Lismarken  342, Børge Lundby, Løiten  342, Erik Skaug, Åsheim  341, Per Egil Storsveen, Løiten  340,

Felt, Klasse 3
Aina Tangen, Stange og Romedal  29/12, Marianne Helseth, Tangen  28/21, Johannes Fløtlien Barli, Åsheim  27/15, Geir Ove Leine, Lismarken  27/14, Rune Tangen, Stange og Romedal  26/15, Even Kjærnåsen, Åsheim  26/9, Lars Standerholen, Stange og Romedal  25/11, Kjell Kristian Lunde, Tangen  25/9, Sofie Bårdseng Løvseth, Løiten  25/7, Jørgen Brukstuen, Lismarken  24/12,

Klasse Eldre Rekrutt
Frida Helseth Nordby, Tangen  30/21, Martin Mostulien, Tangen  29/19, Andre Sletli, Tangen  27/21, Ingeborg Engebretsgård, Åsheim  27/10, Ole Anders Sjøli, Løiten  26/14, Roar Gjestvang, Åsheim  25/17, Sivert Arnestad Edvardsen, Lismarken  25/14, Ådne Hulleberg, Åsheim  23/10, Haakon Z. Kleppang Hauen, Tangen  19/9, Erlend Røen Nordsjø, Åsheim  17/3, Andrea Lundsbakken, Stange og Romedal  10/4,

Klasse HK416
Jon Arne Løvseth, NROF Hedemarken 26/10,