Gå til sidens hovedinnhold

Lokale resultater fra Landsskytterstevnet mandag

Artikkelen er over 3 år gammel

Her ser du lokale resultater fra Landsskytterstevnet i Stjørdal mandag.

Gudbrandsdal

Bane, Klasse 2
June Emilie Åsenden, Vinstra  343, Bjørn Atle Brendjord, Lesja  336, Randi Marit Teigen, Lom og Skjåk  334, Sina Martine Gilberg, Lillehammer  333, Espen Breistad, Vinstra  332,

Klasse 4
Birgit Rønningen, Østre Gausdal  239, Victoria Brenden Nyfløt, Øyer/Dølen  237, Thorstein Steinehaugen, Lom og Skjåk  237, Tore Åsly Kampen, Ringebu og Fåvang  237, Henrik Solbakken, Ringebu og Fåvang  236, Ole Jørgen Haugen, Fåberg  236, Marius Malme, Fåberg  236, Dina Sundby, Fåberg  236, Jostein Haugen, Fåberg  235, Ola Wester, Lillehammer  235, Ola Rønningen, Ringebu og Fåvang  232, Tom Kappelslåen, Lesja  231, Arnt Rune Solbakken, Ringebu og Fåvang  230, Øystein Rønningen, Østre Gausdal  229, Even Malme, Fåberg  228, Magnus Haakenstad, Lesja  227, Atle Bakken, Vågå  227, Jo Håkon Sundby, Fåberg  225, Torstein Wangen, Vinstra  224, Mats Sæther, Ringebu og Fåvang  221, Lars Næprud, Lillehammer  220, Hans Sveipe, Ringebu og Fåvang  219,

Klasse Rekrutt
Erlend Haugstulen, Dovre og Dovreskog  247, Edvard Haugen, Lom og Skjåk  246, Olav Rudland, Ringebu og Fåvang  246, Morgan Hovde Åmodt, Ringebu og Fåvang  245, Live Husby Berntsen, Østre Gausdal  243, Iver Nilstad, Lesja  243, Ola Syver Håkenstad, Lesja  243, Ane Berg, Øyer/Dølen  243, Lars-Erik Lunde, Reinskytten  242, Jenny Karlsen Enstad, Lesja  242, Emma Sikle Mathiesen, Ringebu og Fåvang  241, Brede Svelstad, Lesja  238, Knut Ola Skogen, Ringebu og Fåvang  238, Vilde Marie Leirflaten, Otta  235, Sigbjørn Kråbøl, Øyer/Dølen  229,

Felt

Klasse Nybegynner Voksen
Astrid Lunde, Reinskytten  29/17, Anette Håkenstad, Lesja  29/12, Anne Kristin Haugsjordet, Vinstra  27/14, Sissel Aasen Wangen, Vinstra  25/13, Mona Lihaug Morstøl, Vinstra  23/11,

Klasse Veteran 55 år
Trond Jøingsli, Lom og Skjåk  30/9, Leif Arne Grytten, Dovre og Dovreskog  29/11, Jon Sømme, Øyer/Dølen  25/11, Steinar Dalby, Aasveen  25/8, Terje Hopsø, Lillehammer  24/15, Kjell Arne Jøingsli, Lom og Skjåk  23/7,

Klasse Veteran 65 år
Jens Petter Nesseth, Vågå  30/23, Åge Steinslett, Fåberg  30/20, Harald Løkra, Fåberg  30/18, Leiv Olav Forbregd, Ringebu og Fåvang  29/23, Martin Berg, Reinskytten  27/9, Terje Haakenstad, Lesja  26/16, Magnar Hansen, Lom og Skjåk  26/9, Egil Magne Lindsø, Dovre og Dovreskog  26/5, Knut Nytun, Reinskytten  24/10, Rolf H Bakken, Reinskytten  23/10, Ole Kvernes, Vinstra  20/11,

Hedmark

Bane, Klasse 2
Hans Breivik Grøndahl, Løiten  338, Eli Lunde, Tangen  328,

Klasse 4
Kjetil Andre Oliversen, Stange og Romedal  241, Lene Jægersborg, Åsheim  239, Fride Berg Standerholen, Stange og Romedal  238, Pål Kristian Kværneng, Løiten  236, Ove Foss, Stange og Romedal  233, Ole Brukstuen, Lismarken  233, Torill Engevold, Stange og Romedal  232, Endre Arntsen, Løiten  232, Herman Teigen Nordlien, Lismarken  230, Morten Grønvold, Åsheim  227, Oda Bårdseng Løvseth, Løiten  224, Per M. Hegsvold, Brumunddal  223,

Klasse Rekrutt
Anton S Bratvoldengen, Stange og Romedal  248, Ola Strand Nystuen, Løiten  248, Jens Olsrud Østli, Tangen  247, Simen Rønningen, Brumunddal  244, Agnes Christophersen, Lismarken  243, Sigurd Berntsen, Brumunddal  242, Amund Nordvik, Brumunddal  236, Aleksander Arnesen, Tangen  234, Amund Eid, Stange og Romedal  233, Oskar Skaugen, Åsheim  232, Heine Østlie, Tangen  231, Thea Nyhus Frislie, Stange og Romedal  213, Arnt Christian Buvik Bakaas, Åsheim  172,

Felt, Klasse Nybegynner Voksen
Karl Oskar Ruud Holen, Stange og Romedal  28/12, Terje Heggelund, Tangen  22/6,

Klasse Veteran 55 år
Erik Skaug, Åsheim  30/15, Børge Lundby, Løiten  28/11, Per Egil Storsveen, Løiten  27/15, Tore Oustad, Stange og Romedal  26/15,

Klasse Veteran 65 år
Åge Sætre, Løiten  30/18, Magnar Konningrud, Nes (Hedmark)  29/18, Tille Skogsrud, Tangen  29/17, Per Olav Faldbakken, Stange og Romedal  29/16, Jon Arne Løvseth, Tangen  29/14, Terje Hågensen, Stange og Romedal  29/11, Sidsel Storihle, Brumunddal  26/14, Frode S Hauen, Tangen  26/10, Svein Arne Linnerud, Brumunddal  23/10, Harald Brænden, Åsheim  15/9,